Zavrieť

Porady

tarcha na byt

dobry den, je mozne zistit ci je tarcha na byt, ci na byt ktory sa predava ja vystavene exekucne stihanie? je to mozne zistit na internete alebo v nejakom zozname katastra?
Ak nie na nete,tak je to mozne telefonicky na katastry?
dakujem
tamara
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    Na LV na katasterportáli si vieš aj vyčítať, či momentálne neprebieha nejaká zmena pri danej nehnuteľnosti.
    Ak kupuješ byt a overuješ ho, je dobré prešetriť najmä predávajúceho, či nie sú voči nemu vedené exekúcie, ktoré sa ešte neocitli na LV. V deň podpisu kúpnej zmluvy by som osobne zašla na kataster pre najčersvejší LV a tam by som naposledy preverila ,,čistotu" LV a taktiež v deň podpisu kúpnej zmluvy by som žiadala overenie predávajúceho na okresnom súde napočkanie so žiadosťou, či nie sú voči nemu začaté exekúcie.
    A aj to je len aká - taká istota, keby sme si chceli byť nabetón istí v takýchto veciach, museli by sme preverovanú osobu skontrolovať v jednu chvíľu na všetkých súdoch vrámci celého SK.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    tamara129 Pozri príspevok
    dakujem,mozes ma tam trosku navigovat,pls? som klikla na odkaz a co tam dalej?
    na lavej strane mas navadzaciu listu -klik na stavba - Vyhľadávanie podľa súpisného čísla stavby

    napis udaje a daj si vyhladat /citaj, navadza ta to same/

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    a uvedom si, že na portáli nie sú najčerstvejšie údaje.....
    sú s dátumom 04 08 2012

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.