Zavrieť

Porady

muránsky elixír

Vie mi niekto poradiť kontakt na dodávateľa Muránskeho elixíru Ak má niekto skúsenosti nech poradí
čo je to za zázrak. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Skôr to považujem za šikovný marketingový ťah. Nespochybňujem med/propolis/peľ/materskú kašičku a ich účinky na ľudské zdravie, dokonca som celý život iný med, ako z Muránskej planiny, jedla len výnimočne - bývala som v Muráni a otec je včelár- ale myslím si, že ktorýkoľvek med a včelie produkty priamo od dobrého včelára sú rovnakým zázrakom a všeliekom.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Súhlasím s Dav, už vidím, ako ten peľ v národnom parku zbierajú. Kilo medu je po 5€, kúp si radšej ten.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    kukučka Pozri príspevok
    Súhlasím s Dav, už vidím, ako ten peľ v národnom parku zbierajú. Kilo medu je po 5€, kúp si radšej ten.
    ...to fakt ????.......lebo je to inak fasa cena .....
    ...ja viem , že po 10 € ide ...teda od ruky .....

    ...a v obchodoch ???.....škoda reči.....napríklad - viď hmotnosť versus cifra...

    http://www.bio-obchod.sk/oddelenie/med.htm

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    kukučka Pozri príspevok
    Súhlasím s Dav, už vidím, ako ten peľ v národnom parku zbierajú. Kilo medu je po 5€, kúp si radšej ten.
    však ten peľ včeličky zbierajú - našťastie
    Asik aj je trošku rozdiel, či ho zbierajú na muránskych lúkach, alebo niekde, kde je blízko lán repky ... prípadne v nejakej veľmi znečistenej lokalite ..
    vidíš Olinka, aké ty máš šťastie - od malička zázrak užívaš
    Inak ma zarazilo to dávkovanie, lebo pokiaľ ja viem, peľ by sa mal "užívať" s medom (zmiešaný)

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    V skanzene pod ľubovnianskym hradom boli dni medu, pýtala som sa kamarátky na cenu medu, tiež po 5€ aj pastovaný med.

    Robert Pekar je offline (nepripojený) Robert Pekar

    Obyčajný človek s obyčajnými problémami...alebo aj neobyčajnými :)) ...viac Robert Pekar
    Ak med, tak jedine prírodný od včelárov...kupovaný med v obchodoch, nech tam dajú akýkoľvek štítok, nie je med...ale len nejaká zlátanina niečoho so štipkou medu...ináč , med ide okolo 6-7 eur, 5 je veľmi dobrá cena

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.