Zavrieť

Porady

Odpalene ???

Ajajajajajaaaaaj .. dnes som majstroval a asi som odpalil, vstup na nabijanie v notebooku..teda asi. lebo som nechtiac vymenil + a - na nabijacke. a trosku iskry.. ale notebook ide v pohdoe na baterku. Mam HP pavilion a uz mi tam nesvieiti svetielko ze nabija a vlastne uz ani nenabija, hned ako som + a - ,,napajakoval,, spravne.

Takze cca kolko bude stat oprava, kedze dufam ze sa to da opravit+doba opravy kedze ho potrebujem co najskor.
Pripadne ina alternativa? Napriklad ze by som si kupil nieco a sam to tam vymenil, ale co je to ,,nieco,, ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    michaelson
    Ajajajajajaaaaaj .. dnes som majstroval a asi som odpalil, vstup na nabijanie v notebooku..teda asi. lebo som nechtiac vymenil + a - na nabijacke. a trosku iskry.. ale notebook ide v pohdoe na baterku. Mam HP pavilion a uz mi tam nesvieiti svetielko ze nabija a vlastne uz ani nenabija, hned ako som + a - ,,napajakoval,, spravne. Veru, ajajajajajajajajajaj - načo sa hrabeš tam, kam nemáš? A čo potom až baterka odíde? Baterka v čudu, napájanie v čudu - noťas v čudu.

    Takze cca kolko bude stat oprava, kedze dufam ze sa to da opravit+doba opravy kedze ho potrebujem co najskor. Opraviť sa dá všetko, doba podľa náročnosti opravy, vzdialenosti, obsadenosti servisu. A suma? Novú doštičku, potrebuješ, novú doštičku.
    Pripadne ina alternativa? Napriklad ze by som si kupil nieco a sam to tam vymenil, ale co je to ,,nieco,, ? To "niečo" je celá matičná doska, pretože napájací blok je na nej -no sám to neurobíš!
    Neviem aký máš Pavilion, ale ak DV6000
    http://www.eshop.itproof.sk/zakladna...+amd_1125.html
    tak doštička je cca 159€ + oprava (neviem, či je v záruke, ale aj tak by ti to bolo prd platné - odfajčil si to sám - záruka je kaput) + sumička "normohodín" (či ako to volajú).
    Odhad: 200-250€

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    Ako vieš že si odpálil niečo v noťase. Čo keď odišla nabíjačka, zmeral si či má výstupné napätie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.