Zavrieť

Porady

Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

? ja nie....
na takúto otázku asi takto....
0 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

super obsiahle informácie
1 0
HRACKY HRACKY

HRACKY je offline (nepripojený) HRACKY

pytajte sa kto chce co vediet...
mam predajnu hraciek a chcem rozsirit sortiment
0 0
HRACKY HRACKY

HRACKY je offline (nepripojený) HRACKY

Je tu niekto kto ma peniaze a rozmysla nad investovanim formou ticheho spolocnika?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

si FO či PO? predajňa je kde?
0 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

HRACKY Pozri príspevok
pytajte sa kto chce co vediet...
mam predajnu hraciek a chcem rozsirit sortiment
ako z chlpatej deky to si mohol hneď napísať. Takže mám predajňu s hračkami, beriem od veľkoobchodu a chcem rozšíriť sortiment o? Prečo si nezaplatíš nový tovar z tržieb? Asi tu bude chyba.
0 0
HRACKY HRACKY

HRACKY je offline (nepripojený) HRACKY

Podnikam na ZL ako FO.
Na otazku preco si nezaplatim z trzieb odpoviem asi toto: myslim ze si mikdy nemal predajnu ,keby ano tak vies ze ked predam napriklad babiku tak zase nakupim babiku a zostane rabat - moja odmena z ktorej zaplatim najom,predavacku,odvody,dan... a to co zostane mozem pouzit na nakup noveho sortimentu,chapes?? ked pisem ze chcem rozsirit sortiment,tak to znamena ze chcem okrem toho co uz predavam predavat aj nieco ine a na to treba vacsi kapital... a ten z cisteho zisku budem zbierat dva roky,preto hladam spolocnika,uz chapes???
0 0
HRACKY HRACKY

HRACKY je offline (nepripojený) HRACKY

ak chces vediet konkretne veci ako kde je predajna,tak ta poprosim napis mi na : hracky@azet.sk
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

aká je záruka vrátenia peňazí?
0 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

HRACKY Pozri príspevok
Podnikam na ZL ako FO.
Na otazku preco si nezaplatim z trzieb odpoviem asi toto: myslim ze si mikdy nemal predajnu ,keby ano tak vies ze ked predam napriklad babiku tak zase nakupim babiku a zostane rabat - moja odmena z ktorej zaplatim najom,predavacku,odvody,dan... a to co zostane mozem pouzit na nakup noveho sortimentu,chapes?? ked pisem ze chcem rozsirit sortiment,tak to znamena ze chcem okrem toho co uz predavam predavat aj nieco ine a na to treba vacsi kapital... a ten z cisteho zisku budem zbierat dva roky,preto hladam spolocnika,uz chapes???
neber to v zlom, iba som sa pýtal, inak to čo ti ostane je marža, nie rabat. V podstate predávaš, aby si zaplatil náklady, nový tovar a zisk je dosť nízky. Prečo si myslíš, že nový sortiment v tomto bude iný? Aby si nový sortiment nepredával iba preto, aby si zaplatil náklady, nový tovar a investor bude na splatenie investície (nie to ešte na zisk) čakať dlho
0 0
HRACKY HRACKY

HRACKY je offline (nepripojený) HRACKY

zmluva by sa robila s FO + dalsia FO by bola rucitel + samozrejme tovar v predajni a vybavenie predajne.
a ak by sa jednalo o vysoku investiciu tak sa vieme dohodnut aj na ruceni mojim bytom,ale to by musela byt ozaj taka investicia z ktorej by som vedel otvorit este jeden obchod
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
HRACKY Pozri príspevok
zmluva by sa robila s FO + dalsia FO by bola rucitel + samozrejme tovar v predajni a vybavenie predajne.
a ak by sa jednalo o vysoku investiciu tak sa vieme dohodnut aj na ruceni mojim bytom,ale to by musela byt ozaj taka investicia z ktorej by som vedel otvorit este jeden obchod
Poriadne si premysli čo robíš. Lebo stať sa bezdomovcom v dnešnom svete je ľahšie, než sa stať milionárom :-)
0 0
HRACKY HRACKY

HRACKY je offline (nepripojený) HRACKY

Mas samozrejme pravdu... Urcite ze to mam poriadne premyslene,a z vlastnych skusenosti som sa uz poucil,takze uz neriskujem,uz idem len na istotu.
0 0
HRACKY HRACKY

HRACKY je offline (nepripojený) HRACKY

Nikto nema zaujem ???
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Preco chces rozsirit sortiment, ked nevies predat ani to, co momentalne predavas??
1 0
HRACKY HRACKY

HRACKY je offline (nepripojený) HRACKY

Kto povedal ze neviem predat to co predavam? Niekedy zasnem nad tym ze sa tu vyjadruju ludia k veciam o ktorych vobec nic nevedia a tvaria sa ako majstri sveta,je to smiesne, alebo skor trapne..
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ja o tom viem dost, preto ta chcem uchranit pred problemami a tiez ti vysvetlit, preco nechapes otazky investorov. Ak napisas, ze uz x rokov predavas hracky a chces (na tu istu alebo podobnu cinnost) dalsi kapital, tak by si mal tusit, aky obraz investorovi o sebe vysielas.

Keby si napisal, ze mas franchisingovu zmluvu s LEGO a ze sa chystat otvorit ich prvu znackovu predajnu v strednej Europe a chyba ti kapital - tak by to bolo nieco ine... napriklad.
0 0
Atomer.sk Atomer.sk

Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac
Ked chces svojmu tichemu spolocnikovi rucit bytom, tak to rovno si pozicaj peniaze z banky. Po splateni uveru sa banky zbavis. Ticheho spolocnika nie.
0 0
HRACKY HRACKY

HRACKY je offline (nepripojený) HRACKY

miskomisko - ja nechcem investora na to iste ,este raz pisem ze hladam investora ktory poskytne peniaze na rozsirenie sortimentu, teda na novy druh tovaru do predajne kde uz predavam hracky. Vsak hadam chapes , ze ked mam teraz v predajni hracky napriklad za 15 tisic a chcem tam predavat dalsi sorviment este okrem tych hraciek, tak potrebujem peniaze na nakup toho noveho sortimentu,nie??? A opakujem uz teraz hracky zarobia na celu reziu a vyprodukuju zisk,tak ked sa prida dalsi sortiment ktory bude produkovat dalsi zisk,tak z toho uz netreba platit ziadne naklady... Naviac je to predajna kde su zakaznici uz nauceny nakupovat... Tak jednoznacne urcite ponukam vecsiu istotu ako nejaka nova predajna... A ku Legu, len tolko ze je to dogry doplnkovy sortiment,ale urcite nie nosny, vsak okolo 60% lega sa predava internetovym predajom. Musel by si mat zadarmo obchodne priestory aby to mohlo fungovat,preto take predajne niesu....
0 0
HRACKY HRACKY

HRACKY je offline (nepripojený) HRACKY

Myslim ze je uplne jasne,ze firma ktora hlada financneho spolocnika ma asi problem dostat uver z banky, nemyslim ze ten kto dostane uver v banke bude hladat financie na tejto stranke... Uz rozumies preco nie v banke?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať