Zavrieť

Porady

Zle zapojena autobateria - servis

Ahojte,

znamy mi dodupkal auto. Opacne zapojil autobateriu az to napokon zaiskrilo a asi aj cosi zhorelo, to uz som nevidela... Aj ked sa uz potom spravne napojila nejde nastartovat a chladiaci ventilator motora stale fuka (predtym to nerobil, iba ked bol prehriaty motor). Da sa s tym nieco robit? Nemate niekto s tym skusenosti? Ci uz mi zostava len servis? Ak ano nepoznate nejaky fajn, ktory finance neprehana, no vie servisovat Renaulty v BA a okoli?
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
MySpace Pozri príspevok
Ahojte,

znamy mi dodupkal auto. Opacne zapojil autobateriu az to napokon zaiskrilo a asi aj cosi zhorelo, to uz som nevidela... Aj ked sa uz potom spravne napojila nejde nastartovat a chladiaci ventilator motora stale fuka (predtym to nerobil, iba ked bol prehriaty motor). Da sa s tym nieco robit? Nemate niekto s tym skusenosti? Ci uz mi zostava len servis? Ak ano nepoznate nejaky fajn, ktory finance neprehana, no vie servisovat Renaulty v BA a okoli?
...smola ...poznám , mašinu mi robil ...vybavenie má jak lusk ...ibaže nie je v BA , ale v KE ...

...doporučujem ...keď už nič iné , ísť do autorizovaného servisu na diagnostiku ( tá obnáša cca 25 € ) a aspoň budeš vedieť , čo máš za chybu , PC pekne ukáže a aj papier na to dostaneš ...

Potom by to už mohol zmáknuť aj nejaký laik , aspoň trochu zbehlejší v autách ...na značke už nezáleží ...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...smola ...
zle bude ak mala smolu "centralina"
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
zle bude ak mala smolu "centralina"
...mi vrav.....imobilizér mi jeden deň odišiel ...dal som šracovi do opravy...
...na druhý deň mi volá ...aj čerpadielko sa porúčalo ...
...nadával som jak pohan ...

...ale v konečnom dôsledku ???...cca 350 € komplet za všetko ....diagnostika , ND , robota ........v servise by aj raz toľko pošlo ...
0 0
MySpace MySpace

MySpace je offline (nepripojený) MySpace

buchač Pozri príspevok
.
...doporučujem ...keď už nič iné , ísť do autorizovaného servisu na diagnostiku ( tá obnáša cca 25 € ) a aspoň budeš vedieť , čo máš za chybu , PC pekne ukáže a aj papier na to dostaneš ...
Dobrý nápad, ďakujem, vyskúšam.

buchač Pozri príspevok
Potom by to už mohol zmáknuť aj nejaký laik , aspoň trochu zbehlejší v autách ...na značke už nezáleží ...
Len niektory sa vyhovaraju, aj dnes mi jeden vravel, ze Renaulty neservisuje. Nemam velmi predstavu o servise tychto novych aut, moznoze je to zlozitejsie nez niekedy...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

MySpace Pozri príspevok
Dobrý nápad, ďakujem, vyskúšam.



Len niektory sa vyhovaraju, aj dnes mi jeden vravel, ze Renaulty neservisuje. Nemam velmi predstavu o servise tychto novych aut, moznoze je to zlozitejsie nez niekedy...
ak nemáš svojeho mechanika, tak keby som káru potrebovala tak by som išla do riadneho servisu a bolo by....nech to cvakne tvoj kamoš ked to po...kafral... možno to budú len vyskratované poistky
http://www.renault-kestler.sk/renault/
http://www.renaultservis.sk/
http://www.bestforcar.sk/z_renault-a...bratislava.php
http://www.renault-istros.sk/renault/
0 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

Vacsina RJ ma ochranu voci zlemu zapojeniu aku. Ale tazko povedat co sa Ti mohlo na aute pokazit. Treba na to diagnostiku.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
MySpace Pozri príspevok
Dobrý nápad, ďakujem, vyskúšam.

Len niektory sa vyhovaraju, aj dnes mi jeden vravel, ze Renaulty neservisuje. Nemam velmi predstavu o servise tychto novych aut, moznoze je to zlozitejsie nez niekedy...
...ešte som si všimol ( nevšimol ) ....vlastne o aký typ Renaulta sa jedná ...???
0 0
MySpace MySpace

MySpace je offline (nepripojený) MySpace

buchač Pozri príspevok
...ešte som si všimol ( nevšimol ) ....vlastne o aký typ Renaulta sa jedná ...???
Renault Thalia... davam to k nim, vypytam si tam tu diagnostiku a uvidime, co dalej...

Nokerla Pozri príspevok
Vacsina RJ ma ochranu voci zlemu zapojeniu aku. Ale tazko povedat co sa Ti mohlo na aute pokazit. Treba na to diagnostiku.
Mozno bola ta ochrana len niekde, lebo to aj iskrilo, videla som to a aj cosi tam dymilo... startovanie nefunguje a ten ventilator ide nonstop, ostatne sa tvari, ze je ok (vychadzam z toho).
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
MySpace Pozri príspevok
Renault Thalia... davam to k nim, vypytam si tam tu diagnostiku a uvidime, co dalej...
....joooooooooooj .....Thália - Patália ........

...utekaj na tú dg ...
0 0
MySpace MySpace

MySpace je offline (nepripojený) MySpace

Dufam, ze to bol len alternator... a mozno par kablov, neviem, uvidime.

buchač Pozri príspevok
....joooooooooooj .....Thália - Patália ........
...utekaj na tú dg ...
Nahodou som s nou spokojna. Doteraz bola ok, drzala sa. Iba klasicka udrzba. Aj ked netvrdim, ze je naj, ale doteraz frcala a ziadny problem. Az na tu bateriu, ktora uz bola mimo, zrela na vymenu...
P.s.: A to som si myslela, ze na chlapov je spolah v autach...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

MySpace Pozri príspevok
Dufam, ze to bol len alternator... a mozno par kablov, neviem, uvidime.



Nahodou som s nou spokojna. Doteraz bola ok, drzala sa. Iba klasicka udrzba. Aj ked netvrdim, ze je naj, ale doteraz frcala a ziadny problem. Az na tu bateriu, ktora uz bola mimo, zrela na vymenu...
pozor alternátor a akumulátor nie je to isté...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Tak to musel byt extra vyberový PAKO !

..čo zapojil opačne bateriu

ešte robí v tom servise ?

Ja dufam,že už nie .
0 0
maco698 maco698

maco698 je offline (nepripojený) maco698

preco to neriesi znamy, ktory skodu sposobil, ale ty? ked uz niekto dokaze opacne zapojit autobateriu, to sa casto nevidi
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ja mam obavy, ze sa na druhy svet porucala ECU. V takom pripade neviem, ci sa vobec podari spravit nejaku diagnotiku, pretoze to nemude mat s cim komunikovat...
1 0
alchstuip alchstuip

alchstuip je offline (nepripojený) alchstuip

Treba zobrat auto do servisu, a platbu pekne nechat na toho "znameho". Nasledne takeho packala vyradit zo zoznamu znamych.

Inak, auta na "F" su vzdy problematicke..... Fitay, Fordy a Francuzske.......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alchstuip Pozri príspevok
Treba zobrat auto do servisu, a platbu pekne nechat na toho "znameho". Nasledne takeho packala vyradit zo zoznamu znamych.

Inak, auta na "F" su vzdy problematicke..... Fitay, Fordy a Francuzske.......
.........hm ........aj Ferrari ....????

...inak .....ktoré auto - na aké písmenko by malo začínať , aby nebolo problematické ???
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

na A...ako alchstuipovo...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis Pozri príspevok
na A...ako alchstuipovo...
....he .......

Až kým nás STK nerozdelí.....
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

a si si ista ze to bolo opacne zapojenie akku??? nebolo to nieco ine?povedal ti o tom pravdu ???akumulator sa opacne ani neda zapojit ,+ aj - maju rozdielne diery,iba ak by odmontoval aj svorky z kablov a to si neviem predstavit preco by to niekto robil.... ibaze by boli roztavene alebo nevjem.....alebo ich tam narazil kladivom?
0 0
MySpace MySpace

MySpace je offline (nepripojený) MySpace

misomiso Pozri príspevok
Ja mam obavy, ze sa na druhy svet porucala ECU. V takom pripade neviem, ci sa vobec podari spravit nejaku diagnotiku, pretoze to nemude mat s cim komunikovat...
Ano, mal si pravdu, je poskodena ECU, uz mi to oznamili. Tvrdili, ze na moj typ auta vyjde 680 € len nahradny diel + este cena prace. Tak som povedala, ze zatial im dakujem a nabuduce to poriesim. Taka horibilna suma my teraz nevychadza. A tiez spominali tak ako Ty, ze az potom je mozne postupovat dalej v diagnostike a ze moze tam byt este nieco dalsie vadne...
Keby som vedala, aku skodu to sposobi, sama si ju vymenim. Zoberiem manual a pokusim sa sama.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať