Zavrieť

Porady

Stiahnuť fotku z prac.plochy.

Dobrý deň prajem!Chcel by som poprosiť o radu.Mám svoju fotku na PP a nikde inde /jednoducho sa stratila,myslím si/.A teraz tú z PP by som si chcel stiahnuť /dosť mi na nej záleží/ a uložiť do priečinka mojich fotiek.Len neviem ako nato.Mám nainštalovanú Vistu.
Veľmi pekne ďakujem!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Vieš aspoň názov fotky? Daj vyhľadať súbor - neviem ako to má jehoVista, ale tiež má niečo ako Štart a tam by malo byť aj vyhľadávanie súborov.
    Alebo cez súborový manažér skoč do adresára jehoVisty C://windows/, tam si vyhľadaj niečo podobné Desktop (Pracovna plocha) a hľadaj.
    Alebo sa to nauč tu:
    http://windows.microsoft.com/sk-SK/w...sta/help/using

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Aky mas operacny system?
    Napr. vo Win7 to ide tak, ze das pravym tal. mysi na ploche, tam prisposobit, potom si tuknes na pozadie prac. plochy a ukaze ti aj adresu, kde je fotka ulozena .....

    kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

    kozlíček
    ivka70 Pozri príspevok
    Aky mas operacny system?
    Napr. vo Win7 to ide tak, ze das pravym tal. mysi na ploche, tam prisposobit, potom si tuknes na pozadie prac. plochy a ukaze ti aj adresu, kde je fotka ulozena .....
    ivka,veľmi pekne ďakujem!!!!!!!

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    jj ak mas fotku na ploche, tak je odniekal z disku natiahnuta, cize niekde urcite musi byt.
    Ak by sa nahodou s disku nejak vymazala, tak urcite by sa uz nezobrazovala ani na PP (aspon myslim, nikdy som to neskusal)

    kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

    kozlíček
    Fero11 Pozri príspevok
    jj ak mas fotku na ploche, tak je odniekal z disku natiahnuta, cize niekde urcite musi byt.
    Ak by sa nahodou s disku nejak vymazala, tak urcite by sa uz nezobrazovala ani na PP (aspon myslim, nikdy som to neskusal)
    Urobil som to tak ako mi poradila ivka,našiel som ju podľa jej rady,ale aj tak vám všetkým patrí srdečná a úprimná vďaka za snahu o pomoc!

    Stiahnuť fotku z prac.plochy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.