Zavrieť

Porady

Padol mi netbook na zem a ma divne farby co robit?

Prosim o radu. Padol mi na zem netbook (acer 10 palcovy) z LCD obrazovkou a nastastie ide, ibaze ma take divne farby, miesto modreho pozadia ma cervene kde behaju cierne skvrny a vsetky farby su take divne, ibe farby, skvrny, atd...Nemohla s apovytiahnut graficka karta ked padol? alebo odisla nejaka cast LCD podsvietenia? ci s amohol povytiahnut kontakt k obrazovke? Len hadam, nevyznam s av pocitacoch a som zena :-D Prosim poradte ako ho opravit a ci ho mam otvarat alebo nie, ked je este pol roka v zaruke alebo radsej odniest do obchodu kde som ho kupila? ale uznaju mi reklamaciu ak padol mojou vinou? DAKUJEM vopred za opovede a rady, alena
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Alenka XY Pozri príspevok
    Prosim o radu. Padol mi na zem netbook (acer 10 palcovy) z LCD obrazovkou a nastastie ide, ibaze ma take divne farby, miesto modreho pozadia ma cervene kde behaju cierne skvrny a vsetky farby su take divne, ibe farby, skvrny, atd...Nemohla s apovytiahnut graficka karta ked padol? alebo odisla nejaka cast LCD podsvietenia? ci s amohol povytiahnut kontakt k obrazovke? Len hadam, nevyznam s av pocitacoch a som zena :-D Prosim poradte ako ho opravit a ci ho mam otvarat alebo nie, ked je este pol roka v zaruke alebo radsej odniest do obchodu kde som ho kupila? ale uznaju mi reklamaciu ak padol mojou vinou? DAKUJEM vopred za opovede a rady, alena
    Reklamáciu samozrejme neuznajú, boli by blbý ak by to uznali a netbook je v koncoch, za chvílu ho možeš vyhodiť a kúpiť nový...

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    ked je len poskodeny displej, tak sa to opravit da, cena original servisu ale bude mastna, pravdepodobne az tak ze sa to ani neoplati

    zanes to do servisu, kde sice zaplatis nejaku sumu za diagnostiku, ale aspon ti povedia moznosti,

    Padol mi netbook na zem a ma divne farby co robit?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.