Zavrieť

Porady

polyfúzna zváračka

poradte dobru polyfuznu zvaračku, ja som pozeral EXTOL PTW 90 s príkonom 800W a teplotou do 260°C alebo EUROTEC tá ma príkon 1200-2400W , teplotu do 300°C a má viacej nadstavcov
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    hlavne kup takú zvaručku na PE rurky,ktorá ti rozsvietením diody bude signalizovat , že maš správnu teplotu na lepenie

    ono to nie je náhoda,že jedna zvaračka sa predáva za cenu 55 € ,kým iná stojí 600 €

    pracovať sa dá aj s jednou aj s druhou, len v tej práci bude trocha rozdiel....

    kubo01 je offline (nepripojený) kubo01

    kubo01
    Ako určite súhlasím s predchádzajúcou radou, že je rozdiel medzi mašinkou za 50€ a za 600€, avšak lepšia otázka je, na čo konkrétne zváračku potrebujete? Tým myslím, že či zváračku využijete ako domáci majster pri stavbe kúpelne, kuchyne a pri občasných prerábkach alebo potrebujete stroj na každodennú robotu?
    Ako domácemu majstrovi by som odporučil EXTOL mašinku, v kovovom kufríku, spravil som s ňou doma celú kúpelňu, kuchyňu a bez problémov:
    Naposledy upravil arizona : 07.07.14 at 07:56 Dôvod: vymazanie reklamy

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    800 W je málo, ale ja som mal desať rokov Dytron, ktorý stál svojho času 8000 skk, pred rokom skončil, tak som narýchlo zobral Wawin za 140,00 € a je v pohode.

    polyfúzna zváračka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.