Zavrieť

Porady

Návleky na stoličky, dekorácie

Ahoj, všetci! V novembri chystám oslavu a už teraz nad ňou rozmýšľam. Hlavným problémom sú navleky na stoličky, ktoré sa absolútne neoplatia kupovať a prenajímanie tiež nie je lacná záležitosť. No, už sa dostávam k meritu veci. Nemali by ste vy doma nejaké návleky na požičanie? (ano, táto otázka bola asi zrejmá od začiatku ) Resp. nevedeli by ste o niekom, kto má? Alebo dekorácie na požičanie? Prosím, ak by ste mali, dajte vedieť, pomôžete.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nina12 je offline (nepripojený) nina12

    nina12
    Aj tak ďakujem za snahu. Buchač, ak by niekto mal, presné detaily by sa dohodli, no nie? ... neviem, je to tak hypotetické. Ale aj tak ďakujem za reakciu.

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Moja suseda má návleky našité a bežne ich požičiava, len neviem či by som ju dokázala presvedčiť aby to niekomu požičala len tak a pritom toho človeka by vôbec nepoznala. Ešte keby si napísala aspon z ktorého si okresu, tak možno by Ti niekto aj vedel pomôcť, ak by si dokázala prísť osobne.

    nina12 je offline (nepripojený) nina12

    nina12
    Ilonka, som z okresu Myjava. Požičiava len známym? Nie je na internete? Ak by si vedela, prosím napíš.

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Je z okresu Lučenec, poštou by to neznámemu neposlala, pýtala som sa, no škoda, ale snaha bola.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    nina12 Pozri príspevok
    Ahoj, všetci! V novembri chystám oslavu a už teraz nad ňou rozmýšľam. Hlavným problémom sú navleky na stoličky, ktoré sa absolútne neoplatia kupovať a prenajímanie tiež nie je lacná záležitosť. No, už sa dostávam k meritu veci. Nemali by ste vy doma nejaké návleky na požičanie? (ano, táto otázka bola asi zrejmá od začiatku ) Resp. nevedeli by ste o niekom, kto má? Alebo dekorácie na požičanie? Prosím, ak by ste mali, dajte vedieť, pomôžete.
    ...síce ženská záležitosť , no zarážajú ma ( ako chlapa určité veci )...

    Nepíšeš , o koľko návlekov sa jedná ...
    Spomínaš nie lacnú záležitosť zapožičania...chceš povedať , že niekto cudzí Ti požičia za " vatikánsku menu " ..???
    Táto otázka ale nebola spomenutá ...

    Dekorácie detto ...žiadna bližšia špecifikácia chýba....totižto môže ísť predsa od obrúskov až po obrusy ...atď...

    Akú záruku dáš v prípade poškodenia , veď v cene zapožičania je aj to prípadné znehodnotenie .......
    Vezmi si svadobné šaty - na jeden deň v pohode zaplatíš 500 €...a to sa pohybujem ešte v tých nižších cenových reláciách ...

    Oslava ...hm , čo je to oslava ???
    Narodeniny , meniny , nejaké výročie ???
    Ak sa jedná o nejaké decko , absolútne by som neriešil ...
    Keby šlo o nejakú seansu starších ( okrúhle jubileum ) v kruhu blízkej rodiny , taktiež nemá význam ...
    Hm ...a oslava za prítomnosti nejakých malomeštiakov ( dnes sa im vraví - vyššia spoločnosť ) ...???....šak nájdem primeraný podnik , kde si zadám svoje požiadavky a prídem len na hotové ....

    ......lenže vraví sa tiež ...." za málo peňazí , málo muziky "....


    ...a ozaj ....keby len také problémy boli .....ešte fajn ......mňa osobne by zaujímalo , či sa prítomní budú dobre zabávať a cítiť ...a nie to , čo pod riťou mať....

    Poznámka :
    ...Ty by si požičala hocikomu len tak ...na dobré slovo a zadarmo cudziemu človeku ???.........nemyslím si , neverím totiž ....

    Návleky na stoličky, dekorácie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.