Zavrieť

Porady

Rodičovská dovolenka+polomŕtva firma+výpoveď

Čaute poraďáci, chcem sa spýtať, som na rodičovskej dovolenke do 13.2.2015, firma v ktorej som zamestnaná už vyše roka nevyrába a žije o cca 5tich ľuďoch. chceli ma už počas tehotenstva pod veľmi silným a nepríjemným nátlakom donútiť podpísať výpoveď dohodou, nepodpísala som ... moja otázka znie, keďže sa tak či tak nemám kam vrátiť po rodičovskej dovolenke, či je pre mňa lepšie ak zotrvám v tomto pracovnom pomere a bude sa mi to niekam rátať alebo je to jedno a výpoveď im môžem podpísať a zostanem nezamestnaná na rodičovskej??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    juliettmm je offline (nepripojený) juliettmm

    juliettmm
    nie má to byť 2015, už rok a pol nevyrábajú a akoby neexistovali, asi majú len nejaké povinnosti ešte voči štátu. ide o to, či je pre mňa lepšie ak som zamestnaná a na rodičovskej alebo či je to jedno, ak sa to nikam nepočíta. pretože ak by to bolo jedno, podpíšem im dohodu, vezmem odstupné a nič s nimi už nebudem mať. ale myslím, že ak by som to psravila, tak by som asi musela ísť na úrad práce sa zahlásiť alebo neviem čo

    Rodičovská dovolenka+polomŕtva firma+výpoveď

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.