Zavrieť

Porady

výpočet dôchodku

ako sa mi bude vypočítavať dôchodok, ak na Slovensku mám odpracovanách 22 rokov a v Čechách tiež 22 rokov?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Andyke
Tak zo Slovenska budeš dostávať dôchodok za 22 rokov a z ČR dôchodok za odpracované roky u nich.(ak sa nezmení zákon)
Nepíšem, že tiež 22 rokov, lebo teraz je r.2012 a Ty už teraz vieš, že tam budeš " zamestnaný" do 2025 ?

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
Dandýsek Pozri príspevok
nestraš, viem, že sa blíži 22 december
len ma to tak zaujímalo. Viem že sa môže zmeniť legislatíva a hlavne sa toho dôchodku nemusím dožiť.Hľadala som,koľko musím dostať najmenej, ale aj tak som sumu nikde nenašla.
Zatial na Slovensku nie je stanovená minimálna výška starobného dôchodku.
veronikasad Máš v dátume preklep, alebo poraďáci vlastnia vešteckú gulu, aké zákony budú platiť v roku 2025 ?

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Katy a R
Dandýsek Pozri príspevok
od 2003 do 2025
.. bóóžinku .. ktovie, čo dovtedy ešte bude (ani srnky netušia) ... či aj dáke dôchodky vôbec
zákony sa dovtedy zmenia ..

Dandýsek je offline (nepripojený) Dandýsek

Dandýsek
nestraš, viem, že sa blíži 22 december
len ma to tak zaujímalo. Viem že sa môže zmeniť legislatíva a hlavne sa toho dôchodku nemusím dožiť.Hľadala som,koľko musím dostať najmenej, ale aj tak som sumu nikde nenašla.
Naposledy upravil Dandýsek : 30.08.12 at 13:49

Andyke je offline (nepripojený) Andyke

Andyke
Ale prosím Ťa, však Ty si ešte mladý. A dôchodkový vek v ČR poriadne predĺžili (záleží v ktorom roku si sa narodil)

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Katy a R
Andyke Pozri príspevok
Ale prosím Ťa, však Ty si ešte mladý. A dôchodkový vek v ČR poriadne predĺžili (záleží v ktorom roku si sa narodil)
.. však aj u nás dovtedy riadne predĺžia .. .. ani netreba rátať tak ďaleko dopredu

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.