Zavrieť

Porady

chcem nainštalovať fifu 2012 hru na počítač.

Ahojte, chcem synovi stiahnuť hru na pc: FIFA 2012. Stiahla som z www.ulozto.sk a uložilo sa mi to v nejakom takom súbore čo sa nedá otvoriť( má koncovku .iso), ako to mám teraz nainštalovať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    nainstaluj daemon-tools, vytvori ti virtualnu dvd mechaniku, do nej pripojis .iso subor a pokracujes ako v instalacii z dvd
    http://www.daemon-tools.cc/eng/downloads/dtLite

    abcd.kates je offline (nepripojený) abcd.kates

    abcd.kates
    mecky Pozri príspevok
    nainstaluj daemon-tools, vytvori ti virtualnu dvd mechaniku, do nej pripojis .iso subor a pokracujes ako v instalacii z dvd
    http://www.daemon-tools.cc/eng/downloads/dtLite
    dík mecky, no naviguj ma prosím ľudskou rečou. Takže po 1, mám ísť na tvoj odkaz na nainštalovať si ten deamon že?
    ...takže idem na to

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Potom otvoríš Daemon, dáš "Pridať virtuálnu jednotku DT" (ako keby si mal v počítači ešte ďaľšiu mechaniku). Potom ti stačí jednoducho len dvojklikom poklepať na ten *.iso súbor (tú Fifa) - bude sa to správať, ako keby si do skutočnej mechaniky DVD v počítači hodil skutočné DVD-čko - a normálne nainštaluješ.

    abcd.kates je offline (nepripojený) abcd.kates

    abcd.kates
    hops, predčasne sme sa tešili, syn tú hru spustil že si zahrá a vtom vyšla tabuľka: Origin is not installed, and is required to play your game. Please reinstal Origin" :-((((((
    čo teraz ???

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    nestoji, to je len DLC euro 2012, k tomu este potrebujes normalnu Fifa 12, ta stoji okolo 20e
    mecky moze byt
    misoft Ja viem

    abcd.kates je offline (nepripojený) abcd.kates

    abcd.kates
    teraz mi prišlo to DVD UEFA 2012 kde je písané, že k tomu musím mať FIFU2012, no na obale je písané niečo v tom zmysle že je tu kód na stiahnutie. Objednala som to zo stránky: http://www.gameexpres.sk/account_history_info.php[/url] , v objednávke mám uvedené: 1x FIFA 12 - EURO 2012 (PC)...........8,99€.Znamená to že si musím najkôr sama doma stiahnuť tú FIFU 2012 ????
    misoft Alebo kúpiť. Ale najskôr - lebo to je ZÁKLAD! Ostatné je nadstavba - manzardka!

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    och boze, ved som to na predchadzajucej strane pisal ze uefa je len dlc, takze to bez FIFA 12 nespustite a tu si musite tiez kupit
    misoft Šak som mu odkazy dával - asik nevie čítať.

    abcd.kates je offline (nepripojený) abcd.kates

    abcd.kates
    ÁLE do kelu !!!!
    a tú FIFU12 nestačí stiahnuť???? v tom zakúpenom dvd mimochodom prázdneho :-((( je vraj nejaký kód na stiahnutie !!!!!
    No prosím pomôžte, nech sa s tým nejako potrápim už ......ale nech mám už s tým pokoj!!!! (človek si myslí že objedná dvd z ktorého to nainštaluje a bue to všetko)

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pochybuje, že je prázdne - ak by bolo, tak reklamuj. Musí tam byť tzv. inštalačka (čo myslíš, odkiaľ asi hádžu tie craknuté hry na net? Zo stránky výrobcu asi ťažko).
    A "kód" - nie na stiahnutie, ale na overenie pravosti média a hry.

    abcd.kates je offline (nepripojený) abcd.kates

    abcd.kates
    a bolo prázdne , že vraj je tam len nejaký kód, a že si musím najskôr dokúpiť tú základnú hru - fifu12.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.