Zavrieť

Porady

ako pričarovať lásku

Ahojte, mám vážny záujem o nejaké kúzla ohľadne lásky, preto by som naozaj poprosila len seriózne odpovede tých, ktorí sa v tom naozaj vyznajú alebo vedia aspoň poradiť. Počula som že sa dá pričariť napríklad láska ženy, ktorá bola neverná manželovi, odišla k milencovi a skutočne sa po čase vrátila. Niektorí tu možno začnú ironizovať že jasné, vrátila sa, lebo zistila, že jej pri ňom bolo lepšie lenže ja mám na mysli niečo iné a "zasvätenci" isto porozumejú. Prosím ešte raz o radu alebo najlepšie na kontakt osoby ktorá takéto veci dokáže. Chcela by som ešte podotknúť že nemám záujem nikomu škodiť ani milujúce sa páry od seba odlúčiť.POMOŽETE PROSÍM? Karina
wagner Ty mi povexz ako pričarovať kopec peňazí, ja Ti poviem ako pričarovať lásku - budeme fifty fifty.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Trochu toho
a potom toho
prisypať toto
zamiešať, požiť.
Ak to bude fungovať, bude i


Ak nebude, výsledok sa dostaví skoro okamžite:
babka - ježibabka To je dobré. Vyskúšam. Hihihihihi.
danushka jaj Bože!

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

bodliak

A ja som čítal, že Harry Potter vyhral turnaj v metlobale. Kde sa dá naučiť lietať na metle ?
________________________________
Nesmieš veriť všetkému, čo počuješ...

danushka je offline (nepripojený) danushka

danushka
Neviem kde sa to dá naučiť, ale skús odpozorovať lietanie s vysávačom po byte od manželky.

danushka je offline (nepripojený) danushka

danushka
Kurnik šopa!
Mala som dojem, že po dvoch témach v zdraví príde reklama na nejakú numerológiu a odrábanie, či čary, ale tu sa ide robiť reklama na robotické vysávače!

bjuty smis je teraz online bjuty smis

bjuty smis
no to je jednoduché, stačí, ked ohrdnutý manžel vyhrá 1. cenu v lotte....

ako pričarovať lásku

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.