Zavrieť

Porady

Quatro - zavádzanie ?

Už dlho mi to vŕta v hlave. Vo všeobecných podmienkach majú napísané, konkrétne v bode 7.2 ohľadom RPMN, že: "Spoločnosť je oprávnená jednostranne meniť RPMN v dôsledku zmeny právnych predpisov a v dôsledku zmeny úrokovej sadzby úveru, za ktorú Spoločnosti poskytla peňažné
prostriedky banka financujúca Spoločnosť. Na základe zmeny RPMN v dôsledku skutočností
podľa predchádzajúcej vety sa automaticky zmení čiastka Splátky a Celková suma Pôžičky (Zmeny)."

A na stránke quatro.sk/novinky majú napísané že: "Zároveň Vám Quatro počas celého jarného Splátkového festivalu prináša akciu, v ktorej môžete splácať len 10 EUR mesačne pri kúpe akéhokoľvek výrobku a POČAS CELEJ DOBY SPLÁCANIA.

Nevylučuje sa náhodou jedno s druhým ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Úvery za 14-18 % , nech si nechajú ....

    Rozumný človek také dačo musí logicky odmietnuť.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    vyber si také splátky, kde nepreplatíš ani cent...a nemusíš sa nad týmto zamýšľať...

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    To už čo by sa muselo stať, aby sa nejako výrazne zmenila výška splátok...?!
    Možno som naivná, ale o tom som ešte nepočula a to sa u nás na splátkové celkom dosť predáva...
    To robli akurát keď sa menila sadzba DPH...

    misho188211 je offline (nepripojený) misho188211

    misho188211
    Mne ide o to aby boli splátky čo najnižšie.
    Čo by sa mohlo stať? napr. padne euro (čo nie je nereálne). A tým pádom si môžu RPMN a výšku splátky dať takú aby na tom neprerobili.

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    AlaNR Pozri príspevok
    To už čo by sa muselo stať, aby sa nejako výrazne zmenila výška splátok...?!
    Možno som naivná, ale o tom som ešte nepočula a to sa u nás na splátkové celkom dosť predáva...
    To robli akurát keď sa menila sadzba DPH...
    zober si hypotéku a pri konci fixácie uvidíš čo ti pošlu

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    misho188211 Pozri príspevok
    Mne ide o to aby boli splátky čo najnižšie.
    Čo by sa mohlo stať? napr. padne euro (čo nie je nereálne). A tým pádom si môžu RPMN a výšku splátky dať takú aby na tom neprerobili.
    neboj neprerobia ani tak... záleží od toho čo kupuješ, ale štandardne pri spotrebákoch na 5 až 7 rokov sa úroky nemenia počas celej doby splácania... pri hypotéke je to iné..
    ak by padlo € a prišla hyperinflácia tak si zober ako by padol nominálne aj tvoj plat... a v tom momente si myslím, že by ti bolo vrcholne jedno čo budeš splácať a či ti budú mať čo zobrať...

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    pre zaujímavosť, komu patrí celé tieto pôžičkové aktivity od Quatra cez Q-Car po Slovenskú požičovňu?

    Andrej Kiska, bol jej vlastníkom, teraz sa toho "zbavil" a kandiduje na post prezidenta republiky......



    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    Mila123 Pozri príspevok
    pre zaujímavosť, komu patrí celé tieto pôžičkové aktivity od Quatra cez Q-Car po Slovenskú požičovňu?

    Andrej Kiska, bol jej vlastníkom, teraz sa toho "zbavil" a kandiduje na post prezidenta republiky......



    ked si najme rezisera co vyrabal tie umelecke reklamne shoty pre qwatro tak nema konkurenciu

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Ice dive Pozri príspevok
    zober si hypotéku a pri konci fixácie uvidíš čo ti pošlu
    som mimo, alebo som pochopila, že v tejto téme sa NEjedná o hypo ?
    Indeed na koľko splatok ? Na 2 ?

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    misho188211 Pozri príspevok
    Chcem si kúpiť foťak za 452 EUR na splátky.
    no s 10e splátkami to bude JO drahý foťák...ale ty vieš, či to stojí za to...kedysi splátkové spoločnosti fungovali inak,iná možnosť nebola preplatilo sa vždy a tovar bol tvoj až po splatení...bolo to vlastne, že ti dávali tovar do prenájmu...potom to zmenili a je to vlastne poskytnutie úveru....ale vždy je možnosť, že nepreplatíš ani cent....ale nie pri 10e splátkach...

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    http://calc.quatro.sk/

    No, nechcem Ti do toho kecať, ale pri tejto sume a splátkach po 10 eur zaplatíš za foťák 580 Eur...
    Hoď si to do kalkulačky - viď link...

    Ja by som asi išla cestou vyšších splátok na kratšiu dobu, napríklad cez Cetelem

    Príklad:
    Cena tovaru: 445 €
    Typ úveru: 9X9/0%SUPER KLASIK
    Poistenie: Rozšírené poistenieZákladné poistenieÚver bez poistenia
    Priama platba: Počet splátok:
    Výška úveru: 395,56 € Výška mesačnej splátky: 49,45 € Cena úveru: 49,49 €
    Doba splatnosti: 9 mesiacov Úroková sadzba: 29,1 % RPMN: 33,31 %
    Celková suma k zaplateniu: 445,05 €

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.