Zavrieť

Porady

APPCRASH

Dobrý Deň
Mam takyto problem v noteboku som mal nainstalovany programik PRo Engineer bezal setko bolo v pohode no preinstaloval som _Windows 7 Ultimate zase na Windows 7 Ultimate a cuduj sa svete tento program, uz mi ani len nainstalovat nechce prv som to skusal pri zakladnych verziach driverov a tak som ich aktualizoval ale stale nic nevnie mi niekto poradit ?? Pripajam aj Obrazok chyby
Dakujem Pekne
Error.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Ak tomu dobre rozumiem:
    1) nainštaloval si Pro Eng
    2) pre-inštaloval si Windows 7U za Windows 7I
    3) chceš nainštalovať opäť Pro Eng a inštalácia už padá

    Správne?

    Chyby sú zaznamenané v Event View... Možno tam nájdeš chybový kód pádu a ten si nájdeš na internete.

    Čo by som skúsil ja?

    1) Siahni si nejaký program na odinštalovanie softu... Ja mám výborné skúsenosti s Revo uninstaller (možno sú iné)
    2) Odinštaluj si komplet Pro Eng
    3) Stiahni si nejakú pokročilejšiu aplikáciu na opravu registrov (Ja používam od iolo.com, System Mechanic) a nechaj si prezrieť celý komp.
    4) Restart
    5) Skús inštalovať Pro Eng

    P.S. Nemáš nejaký firewall s nadstavbou a ten Ti blokuje inštaláciu driverov?

    pustopolec je offline (nepripojený) pustopolec

    absolvent Technickej univerzity ...viac pustopolec
    Nakoniec som to vsetko vyriesil tak ze som preinstaloval Windows a vsetko pekne bezi cize sudim ze asi nastala nejaka chybicka pri instalacii Windowsu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.