Zavrieť

Porady

Stavebné firmy v okolí Trnavy

Zdravím všetkých, vedeli by sme mi poradiť z vlastných skúseností firmu alebo dákych dobrých murárov na stavbu základovej dosky poprípade hrubej stavby rodinného domu v okolí Trnavy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Brčo je offline (nepripojený) Brčo

    Brčo
    Obcas robim s partiou zivnostnikov-robia vsetky druhy stavebnych prac,od drobnosti az po stavby na kluc aj s terennymi upravami....Kubatka 0907 779 730

    ttmarek je offline (nepripojený) ttmarek

    ttmarek
    Zaujímaly by ma aj odporúčania na zhotovenie krovu pre rodinný dom? Tiež v okolí TT.

    Ekonomka-SR je offline (nepripojený) Ekonomka-SR

    Ekonomka-SR
    Zdravim Vas, tiez by som potrebovala poradit. Zhaname nejaku firmu, spolocnost na stavbu rodinneho domu v okoli Trnavy............Mohli by ste mi poradit, pripadne napisat do sukromnej spravy. Vopred dakujem

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    ttmarek Pozri príspevok
    Zaujímaly by ma aj odporúčania na zhotovenie krovu pre rodinný dom? Tiež v okolí TT.
    0904 314 074 Levčík - mne robil strechu na základe kamošovho odporúčania, spokojnosť. Len vraj v poslednej dobe už nevie čo si má vypýtať... Ale je samostatný, spoľahlivý, zabezpečil aj rezivo za slušnú cenu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.