Zavrieť

Porady

Neviem názov filmu, poraďte prosím! Ďakujem.

Príbeh začína manželmi, ktorý sa rozhodli riešiť manželskú krízu dovolenkou na ostrove. Myslím, že žena je spisovateľka. Viem, že tam potom príde zranený muž, nevedia o ňom nič. Keď sa preberie, začne panikáriť, poradí im, aby nevychádzali z domu, vraj sa šíri vírus a o chvíľu sa dostaví aj k nim. Tento muž je oblečený ako vojak, začne celý dom karanténovať, s obavou, aby sa vírus nedostal do vnútra. Muž začne byť podozrivý, mať divné otázky, rozkazovať. Manželia mu neveria, budú sa snažiť ujsť, no nepodarí sa im to. Pomocou rádia začujú, že hľadajú ozbrojeného a nebezpečného muža, ktorý ušiel z väzenia. Myslím, že tento akože vojak na konci zomrie, tiež zomrie aj jej muž, a prežije len ona. Neviete ako sa tento film volá? Vďaka za každý názor.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Nella_2 Pozri príspevok
    Nevideli ste film 96 hodín? Na Markíze to išlo asi cez víkend. Kedže túto TV nepozerám, ušiel mi. Nemá niekto?
    Indeed ja mam na DVD , ale je to pirátska kopija...

    Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

    Ivana Š
    nie je zlý ten film, Liama môžem, len mi prišiel taký ... zvláštny a nerealistický, film, nie herec
    keď si ho pozrieš, tak zrátaj zastrelených a zranených - môžeme porovnať
    Naposledy upravil Ivana Š : 11.09.12 at 15:46

    AlgunO je offline (nepripojený) AlgunO

    Človek, ktorý vie čo chce, aj to dostane! :) Najobľúbenejšia farba: Čierna, modrá, tmavoružová. Najobľúbenejšie zvieratko: Všetky, nerobím rozdiely. Najobľúbenejšia rastlina: Všetky sú krásne. Jedlo a pitie: Najobľúbenejšie jedlo: Cestoviny so zeleninou, salámou a majonézou. Najobľúbenejšie nealko: Kofola original. Najobľúbenejší alkohol: Likér (orieškový, čokoládový, vaječný...). Relax a šport: Najobľúbenejšie zabíjanie času: Byť s niekým koho máte veľmi radi, a je Vám s ním dobre. Najobľúbenejší šport: Hokej, MotoGP, Formula 1. Najobľúbenejší športovec: Valentino Rossi, Sebastian Vettel. Slávne osobnosti: Významná osobnosť a idol: DEMI LOVATO! Najobľúbenejší herec: Johnny Depp, Andy Garcia, Richard Gere. Najobľúbenejšia herečka: Angelina Jolie, Julia Roberts, Penelópe Cruz. Najobľúbenejší moderátor: Ryan Secrest. Najobľúbenejšia moderátorka: Oprah Winfrey. Najobľúbenejší spevák: Robbie Williams. Najobľúbenejšia speváčka: Pink. Najobľúbenejšia skupina: Thriving Ivory. Najobľúbenejší DJ: DJ Tiesto. Hudba: Najobľúbenejší hudobný štýl: Pop, RnB. Film a televízia: Najobľúbenejší film: Tých je veľa. Najobľúbenejšia TV relácia: Pošta pre teba. Najobľúbenejší seriál: Jednoznačne Kosti (BONES). Booth and Dr. Brennan it very nice duo, really! :D Najobľúbenejší kreslený seriál: Doba ľadová. Najobľúbenejšia kreslená postavička: Nemo. Médiá: Najobľúbenejšia televízia: Nova,JOJ, JOJ PLUS. Najobľúbenejšie rádio: Jemné melódie, Europa2. Najobľúbenejšia www stránka: www.rudoflmartin.de Najobľúbenejší blog: www.angelote.blog.sk Počítače: Najobľúbenejšia hra: Counter Strike. Najobľúbenejšia činnosť za PC: Získavanie nových informácii. Móda a štýl: Najobľúbenejší druh oblečenia: Som športový typ so štipkou elegancie. Najobľúbenejšia farba oblečenia: Čierna, biela. Najobľúbenejšia značka oblečenia: Edc. Najobľúbenejšia značka topánok: Made in china. :D Najobľúbenejšia kozmetika: Victoria Beckham. Kultúra, literatúra, umenie: Najkrajšie umelecké dielo: Doktor Živágo, Anna zo zeleného domu. Najobľúbenejší autor: Boris Pasternak. Veci a značky: Najobľúbenejšia vec, ktorú mám doma: Moja rodina ( otec pre mňa neexistuje, hoci býva s nami). Najobľúbenejší mobilný operátor: T-mobile. Najobľúbenejšia značka auta: Audi, BMW. Svet okolo nás: Najoblúbenejšie mesto sveta: Môj domov. Najideálnejšia dovolenka, výlet: Kanárske ostrovy, Bora Bora. 3 veci na pustý ostrov: Rodina, zapaľovač, rodinné fotky. Intímne záležitosti: Najideálnejší partner/ka: To by musel byť dokonalý. Najobľúbenejšie miesto na rande: Príroda. Najobľúbenejšia činnosť na rande: Rozprávanie. Najobľúbenejšia časť (cudzieho) tela: Oči. Život: Najobľúbenejší deň v týždni: Piatok. Najobľúbenejšia dobrá vlastnosť: Múdrosť. Najobľúbenejšia zlá vlastnosť: Závisť. Najobľúbenejší predmet v škole: Telesná výchova. Najobľúbenejší výrok: Nikdy nie je neskoro! Na záver: Čo by pomohlo k zlepšeniu vzťahov (nielen medzi ľuďmi) v tomto svete? Spravodlivosť. ...viac AlgunO
    Áno je to on! Veľmi pekne ďakujem!

    Neviem názov filmu, poraďte prosím! Ďakujem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.