Zavrieť

Porady

Potvrdenie o návšteve školy

Dobrý deň

dieťa nášho zamestnanca, ktorý navštevuje školu, má 16 rokov vo februári. Je povinnosťou zamestnávateľa žiadať potvrdenie o návšteve školy od zamestnanca na školský rok 2012/2013, alebo si máme prvý krát vyžiadať potvrdenie o návšteve školy od 01. 09. 2013?

Ďakujem
LJ
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    mapope Pozri príspevok
    Dobrý deň

    dieťa nášho zamestnanca, ktorý navštevuje školu, má 16 rokov vo februári. Je povinnosťou zamestnávateľa žiadať potvrdenie o návšteve školy od zamestnanca na školský rok 2012/2013, alebo si máme prvý krát vyžiadať potvrdenie o návšteve školy od 01. 09. 2013?

    Ďakujem
    LJ
    Až v roku 2013, teda od marca si budete žiadať potvrdenie. Takže, ak ho predloží už teraz, nemusí potom v marci.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    nikulik Pozri príspevok
    Prečo som si myslela ze treba kazdy rok v septembri potvrdenie zo skoly? Aj ked nema 16 rokov?
    Tak to neviem, ale klasikuš, vyživovaná osoba do 16 rokov. RL, nad aj potvrdenie o návšteve školy.

    Erislava je offline (nepripojený) Erislava

    Erislava
    Ja by som potvrdenie o návšteve školy žiadala až v šk. roku 2013/2014, keďže povinná školská dochádzka trvá najdlhšie do konca školského roku, v ktorom žiak dovŕšil 16 rokov. Toto dieťa bude mať 16 rokov vo februári 2013, takže podľa mňa je do 31.08.2013 nárok na daňový bonus bez potvrdenia.

    MIRCO1972 je offline (nepripojený) MIRCO1972

    som jeden MIRCO MIRCO1972
    Presne na toto som sa včera pýtal našej účtovníčky v práci. Mladý má 16 vo februári a povedala že na tento školský kalendárny rok netreba potvrdenie.

    MIRCO

    jales je offline (nepripojený) jales

    jales
    Kontrola z DÚ si vyžaduje to potvrdenie už v mesiaci, kedy má dieťa 16 rokov, aj keď je ešte na základnej škole.

    nikulik je offline (nepripojený) nikulik

    nikulik
    Prečo som si myslela ze treba kazdy rok v septembri potvrdenie zo skoly? Aj ked nema 16 rokov?

    Potvrdenie o návšteve školy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.