Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andiablo je offline (nepripojený) andiablo

    andiablo
    nie nedá pretože jadro tvorí MDF doska alebo niečo podobné(záleží čo máš) a na tom je fólia, ktorá dodáva konečný vzhľad
    alltracboy ale natriet farbou by to slo no nie? aby ms eboli presnejsi byva to HDF, papier s dekorom a vrchna ochranna vrstva

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    podla mna pokial sa to prebrusi, nastrieka farbou a polyuretanovym lakom, bude tutovka. Len kto by to robil ked sa da kupit podlaha uz za 3-3,50 za meter. Pokial s uz jedna o definiciu plavajucej podlahy tak vacsinou je to betonovy poter dilatovany izolacnou vsrtvou.
    lapejko každá podlaha, ktorá nie je pevne spriahnutá s podkladom je plávajúca.

    juraj:-) je offline (nepripojený) juraj:-)

    juraj:-)
    záleží od plávajúcej podlahy. Myslím, že raz sme brali do kaviarne jednu takú celkom kvalitnu, čo na nej sa dali aj ohorky zhašať (samozrejme to nik nerobi) a vraveli nám, že prípadne škrabance sa dajú prebrúsiť a zas nalakovať. Zrejme asi nie večne, ale ako prvá pomoc to malo stačiť. Samozrejme tu za 3-3,50 za meter asi nik brúsiť nebude. Viac roboty ako položiť novu. Cenovo to môže byť lacnejšie, avšak kvalitou to bude vypadať hrozne.
    vlado 33 Lebo mame 2 druhy 1 sa da renovovat a druhu za 3,50 bude renovovat iba .....

    oondrejj je offline (nepripojený) oondrejj

    oondrejj
    ale ja by som si to prebrusenie v konečnom dôsledku rád pozrel. Potom by sa to dalo zaradiť do rubriky ako sa to robiť nemá. Ved takú tenkú vrstvu nemôže človek len tak prebrúsiť. Ešte ak ma tie "kvalitné" lacné papierové plávajúce podlahy tak koniec.

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    on písal niekde, že sa jedná o plávajúcu LAMINÁTOVÚ podlahu ??????????
    Čo ak myslí drevenú? tá by hádam išla natrieť aj jemno prebrúsiť, nie?

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Drevená plávajúca podlaha ma 3 mm hrubú povrchovú vrstvu, samozrejme že brúsiť sa dá a niekoľko krát veď nie nadarmo dávajú životnosť 30 rokov a nestojí 3,50€.
    vlado 33 Nie farbou ale špec. lakom na dr. pl. podlahy

    Dá sa plávajúca podlaha prebrúsiť a natrieť farbou?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.