Zavrieť

Porady

Vyplatenie odmeny pracovníkovi

Ahojte,
môže mi prosím niekto poradiť. Zamestnankyňa pracovala na zákalde DoVP do apríla 2012. No pred 2 tyzdnami som dostala od vedenia papier, že jej patrí ešte odmena za vykonanú pracu...ako sa v tomto pripade postupuje??? Ja som ju prihlasila do SP na 1 den a urobila ako keby dohodu o vykonani prace na ten den. Odmenu som jej dala ako mzdu v dohode..moze to tak byt? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Dohodár nemá mzdu, aLe odmenu za vykonanú prácu, ktorú mala mať vyplatenú ešte počas trvania samotnej dohody.
    Dohoda skončila bez vyplatenia odmeny?
    Naposledy upravil Tweety : 21.09.12 at 10:16

    nickush3 je offline (nepripojený) nickush3

    nickush3
    Nie, odmena jej bola klasicky vyplatena..len teraz prisiel papier, ze jej prinalezi odmena este za audit ktory vykonala v priebehu trvania dohody...

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    nickush3 Pozri príspevok
    Nie, odmena jej bola klasicky vyplatena..len teraz prisiel papier, ze jej prinalezi odmena este za audit ktory vykonala v priebehu trvania dohody...
    Zostáva asi len jediné, urobiť novú dohodu aj s prihláškou, vyplatiť, a dohodu odhlásiť.

    nickush3 je offline (nepripojený) nickush3

    nickush3
    ďakujem za radu..tak som to aj urobila, len som chcela počuť názor niekoho skúsenejšieho

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    nickush3 Pozri príspevok
    ďakujem za radu..tak som to aj urobila, len som chcela počuť názor niekoho skúsenejšieho
    Nezabudnúť na odvody a daň.

    Vyplatenie odmeny pracovníkovi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.