Zavrieť

Porady

kotvenie FKDS

kotveni_izolantu.jpg  
stacia dve kotvy na dosku? rozlozenie kotiev cca cm od kazdeho kraju a v stredovaj linii. nieco ako pri 8ks/m2 ale bez tych okrajovych
Usporiadat
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
8 ks m2 je ok .Nad iným vôbec nerozmýšlaj.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

to ked poviem robosom tak ma vysmeju. Oni ze davaju dve na tabulu. robili to tak udajne dlhe roky v prodome. myslim ze som ratal tak 6/m2 tolko mam cca kotiev.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
No ja som kotvil podľa technolog. predpisu a dával som 3 /ks idem vygoogliť obrázok.
Na tejto stránke je to :kotvenie minerálnych dosiek:http://www.baumit.sk/upload/Prospekt...stemy_2011.pdf strana 15 a tak som dal aj lepidlo.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
alltracboy Pozri príspevok
to ked poviem robosom tak ma vysmeju. Oni ze davaju dve na tabulu. robili to tak udajne dlhe roky v prodome. myslim ze som ratal tak 6/m2 tolko mam cca kotiev.
robosikkti
0 0
day day

day je offline (nepripojený) day

220870 Pozri príspevok
robosikkti
t.z. robosi kaktusi
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

aku mala taku dala.. to ze su kkti som uz zistil aj sam..ale co uz. Hlavne ze niekto zatepluje. robia celkom dobre na par kixov, len tie nazory pocuvat.. inak to nelepia na buchty ale celoplosne na nejaky 10-12 hreben. Ako vravim robili dlhe roky v prodome zateplovanie. skoda ze 220870 nemal cas lebo tito moji kkti zadreli ze oni podbijanie nerobia. Takze nanmiesto toho aby som si odychol ze iny maka a ja relaxujem, mam iba stresy co musim este podbijanie riesit .
Naposledy upravil alltracboy : 22.09.12 at 20:58
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Pozri si moj link , celoplošne je ootina a aj moji roboši mudrovali dokial som im nedal laptop pred oči. celoplošne totálna blbosť.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Celoplošne na 10mm hrebeň je totálna hovadina.Pre boha len to nie.!!!
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

pivko Pozri príspevok
Pozri si moj link , celoplošne je ootina a aj moji roboši mudrovali dokial som im nedal laptop pred oči. celoplošne totálna blbosť.
nevidim link
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
príspevok č.4
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

uz je neskoro plakat, nalepena je vacsina domu. Tiez som to chcel kedysi robit celoplosne, ja mam steny z ytongu a pekne rovne.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tak to si potom dal úplne zbytočne FKD , mohol si dať EPS.
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

tiez na strane 13 sa pise: Pri dostatočne rovnom podklade je možné naniesť lepiacu maltu rovnomerne
po celej ploche dosky (ozubeným hladidlom). Prvý rad dosiek sa
zakladá do soklového profilu alebo pomocou montážnej laty.
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

pivko Pozri príspevok
Tak to si potom dal úplne zbytočne FKD , mohol si dať EPS.
z akeho dovodu zasa? piste hned aj nejake odovodnenie lebo fakt nemam cas teraz patrat ako detektiv oriesok a tahat vysvetlania
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

predpokladam ze narazas na paropiepustnost..ale je to blbost
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
strana 13 je o EPS , keď si dal lepidlo celoplošne tak si výrazne zabránil prestupu pár cez stenu / ako sa ľudovo hovorí že stena má dýchať/ a ak chceš aby stena dýchala tak máš lepiť FKD tak ako je to v tom linku + potom použiť omietku ktorá má čo najvačšiu paropriepustnosť , t. znamená Baumin NANOPOR.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
A lepiť si to mal touto maltou ako ja
http://www.onlinestavba.sk/lepiace-h...tel&itemId=861
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

Haftmortel ani neviem najst v produktoch baumitu takze ani technicky list. duocontact je overeny lep z ktorym je olepene polovica slovenska a ma faktor difuzneho odporu 15, co nemaju ani nalepsie lepidla od Weberu v certifikovych systemoch. Navyse lamely z min vlny sa bezne lepia na hreben celoplosne a nikto nad paropiepustnostou neplace. Z toho si fakt hlavu nerobim. Skor pokial by to malo vplyv na pridrznost k podladu. navyse to nathovanie hladidlom je pisane aj pri MW doskach.. cital si to vobec?
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

ten haftmortel ma vyssi faktor difuzneho odporu (18) ako duocontact (15) takze gratulujem k dobrej kupe. ja mam duocontact za 5,5 za vrece.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tvoj dom rob ako chceš a ja som kupoval haftmortel v Hornbachu ,ale už nepamatám za koľko.
komu niet rady tomu niet pomoci.Napísal ti to aj 220870 že celoplošne je to hovadina.
http://www.baumit.at/upload/pimdam/p...HaftM_rtel.pdf
Naposledy upravil pivko : 23.09.12 at 08:36
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať