Zavrieť

Porady

predškolská a elementárna pedagogika

ahojte, študujem 2. rok na VŠ anglický jazyk s biológiou-učiteľstvo. Biológia ma nebaví,skôr sa s ňou trápim,uvažujem,že by som nastúpila o rok na niečo iné,aj keď si to budem musieť zaplatiť. neviem však či je to dobrá voľba,pretože každý mi vraví, že s AJ sa uplatním teraz všade- preto rozmýšlam aj o prekladateľstve AJ externe a prípadnom si dorobení pedagogiky alebo nad predškolskou a elem. pdg. láka ma práca s deťmi,avšak tá práca ževraj nie je dobre ohodnotená a je problém zamestnať sa, keĎže na I. stupni ZŠ sú stálice-učiteľky,kt. si svoje miesto nepustia.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tezaurus je offline (nepripojený) Tezaurus

    dobra otazka Tezaurus
    urcite neodchadzaj z anglictiny. Ja by som tu biologiu-anglictinu uz nejako dostudovala, a zaujimala by som sa ako sa da rozsirit studium o prekladatelstvo. Predskolska a elementarna pedagogika velmi perspektivna nie je.

    predškolská a elementárna pedagogika

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.