Zavrieť

Porady

Priznaky tehotenstva

chcela by som sa spytat ci mozem byt tehotna ak som pred 3 tyzdnami mala nechraneny sex v druhom dni menstruacie? asi pred 4 dnami som si vsimla hnedy vytok a dva dni potom mi zacala menstruacia, ktora prisla o tyzden skor, ale taka slaba aku som nikdy nemala a trvala asi iba 3 dni! v poslednych dnoch sa citim unavena, toci sa mi hlava a na obed mi bolo mierne na vracanie...ale nemam bolesti ani v prsiach ani v podbrusku...moze to byt znak tehotenstva?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..nooo, vážne môžeš byť tehotná..to je panta ako svet...nechránený sex- kto to už dnes má, prosím ťa?...rentgen tu nemáme, sono nefunguje, skôr keby si zajtra behla k svojej gynekologičke...čo ty na to?..

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    hlavne,je to tak tazke tuknut na vyhladavac?takychto tem je tu uz milion,vazne.
    pokial si mala taku MS a skor take spinenie nez krv,tak to mohlo byt spinenie pri usadzani oplodneneho vajicka do maternice.ale to je len teoreticky,behni si kupit test,a o par dni zopakuj.lekar ti povie to iste,takze zatial vydrz a nepanikar....
    nic v zlom.drzim palce.nech to dopadne ako si zelas.

    MartinNP je offline (nepripojený) MartinNP

    MartinNP
    Ahoj, predpokladam ze odpoveď už vieš ale keby ešte niekto potreboval zistiť, tak tu je cely clanok o priznakoch tehotenstva http://www.lekar.sk/clanky/ako-zistim,-ze-som-tehotna

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.