Zavrieť

Porady

Predaj tabaku.

Prosím Vás, poradte mi niekto dobrého distribútora tabaku, mám večierku a konkurencia predáva tabak zn. Marco Polo 150g za 7,50 EUR. Nechápem kde ho berú, lebo na internete stojí ten istý okolo 15 EUR a neviem sa k ničomu dopátrať. Dakujem pekne.
3 komentárov     zbaliť
ilco12 viem ti ho zohnat za dobru cenu... po dohode
matoha11 ja by som tiež zobral...mail: matohanobik@gmail.com
ilco12 presne tento marco polo 150g...
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975
poziarnicka Pozri príspevok
Prosím Vás, poradte mi niekto dobrého distribútora tabaku, mám večierku a konkurencia predáva tabak zn. Marco Polo 150g za 7,50 EUR. Nechápem kde ho berú, lebo na internete stojí ten istý okolo 15 EUR a neviem sa k ničomu dopátrať. Dakujem pekne.
možno to bude nejaký prebalený, pašovaný z Ukrajiny...-ked je tak podozrivo lacný...

poziarnicka je offline (nepripojený) poziarnicka

poziarnicka
neviem, je v pôvodnom balení a predávajú ho 2 večierky v okolí. Distribútor je ZOK Trading s.r.o

aduso28 je offline (nepripojený) aduso28

pracujem vo finančnej správe ...viac aduso28
mohli by ste mi povedať o aké večierky sa jedná a kde..................informácia ku ...

Potvora30 je offline (nepripojený) Potvora30

Potvora30
Vo ZV ho predávajú za 7 euro v novinovom stánku pri Evanjelickom kostole. Skúste sa opýtať tam.
Stanislav 1975 Pozri príspevok
možno to bude nejaký prebalený, pašovaný z Ukrajiny...-ked je tak podozrivo lacný...
Naposledy upravil Ľubomír pandúrik : 17.12.12 at 19:43
Ja som tento tabak kúpil v Krupine v tabaku oproti kostolu na trase k Tescu a platil som za neho 9.-euro. Teraz keď som sa vrátil s kúpelov tak som ho hladal v Bratislave.
Našiel som len jednu predajňu a ten tabak stál 19.80.-euro a to 150Gr. ako aj ten pred tým. Avšak na tomto sú jasné črty originalu s Kutnej Horz a distribútor je Zdenka Nosálová s firmy ZOK Trading s.r.o., Jednoducho sú na tom s Krupiny vidieť že ten obal je falsifikát. S pozdravom : bacha na kvalitu.
Pavel Vyletel ty truľo čo to trepeš to už ako by sa dali doviesť také množstvá z Ukrajiny
A ešte podotýkam, že môj spolubývajúci s Humenného mi povedal, že u nich stojí 8.-euro. Podľa mňa to je fakt s Ukrajiny.
4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
buchač Beriem dva kamióny ....minimálne ...
lujza.j a jaké kamióny z dráčika
buchač Ľubomír pandúrik
... a platil som za neho 9.-euro.

Ľubomír pandúrik
... že u nich stojí 8.-euro.

Richard Nz-kok
viem ho zohnat tiež za cenu cca 4,50

Henten Nz-kok.. si robí prdel , tak prečo nie aj ja ?
Si myslí , že keď o seno žerie , tak ostatní si z torho sena zabafkajú ???
1997andrej1997 aki tabak za 4.50 mas
  zbaliť
Richard Nz-kok,mal by som záujem o tabak Marco Polo,150g-4,50 eur za balíček tabaku,ale len pre osobnú potrebu.Ohláste sa mi na e-mailovú adresu:annalup@zoznam.sk
Mam na predaj tabak Marco polo 150gramovi možte mi zavolať na 0944633411 a dohodneme dobru cenu
buchač Hehehe...z gauča sa blbo robí kšeft...

Radšej si daj pár klikov a nejakú novú kerku zadri.
Budeš čávo na požičanom baworo od strika...

P.S.:
Mimochodom....striko sa píše strýko...
Laci Fircak Ked si taký cavo prid za mnou osobne a ne cez net grcko

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.