Zavrieť

Porady

Nalepenie zrkadla

Dobrý deň.Potrebovala by som poradiť,ako a čím nalepím zrkadlo-70x50cm s fazetou na stenu.Konkrétne murivo(omietka+farba) v interiéri.Veľmi pekne ďakujem za radu.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

fetya je offline (nepripojený) fetya

fetya
v sklenarstve predavaju lepidlo, s ktorym aj oni pracuju, predavaju to v malej tube, doba pouzitelnosti je 2 dni, velmi rychlo stvrdne, omitka by mala byt rovna, bezzrnna, lebo ked to pritlacis, tak praskne zrkadlo

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

alltracboy
normalne tekute klince, alebo mamut glue. Mame tak zrkadlo v kupelni uz roky myslim ze na klasickom silikone. pokial neodpadne omietka tak to bude drzat. Mozno este tu farbu napenertovat duvilaxom nech sa to previaze s omiektou poriadne. Ale to je tak velka plocha ze to bude drzat bez problemov, aj keby to drzalo iba na 40% plochy
Naposledy upravil alltracboy : 01.10.12 at 11:50

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

bubkoch
napr.
http://www.soudal.sk/%28S%28vswhln55...s-1480-12.aspx
lepil som zrkadlo 130x70 a drzi jak pribite ... ale pre istotu som dal po obvode aj tú obojstrannú lepiacu pásku

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník lapejko
silikón, ale neutrálny a farbu z omietky pod zrkadlom radšej odstrániť...

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník lapejko
keramický obklad sa lepí na nosný cementový alebo sadrový podklad, na štukovej omietke drží ale môže sa odlepiť aj s vrchnou časťou omietky, zrkadlo je na tom podobne...

Kukumberk je offline (nepripojený) Kukumberk

Kukumberk
Ďakujem za radu.Cez víkend som zrkadlo nalepila podľa Vašej rady lepidlom Mamut glue a drží ešte stále.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.