Zavrieť

Porady

Prečo ma stále odhlasuje?

Keďže Richard nereaguje na moje prechádzajúce otázky, tak pridávam novú tému. Snáď ma konečne vyslyší. Som tu možno hodinu a už ma dva krát odhlásilo. Stalo sa mi, že som išla čítať do schránky správu a pokiaľ som napísala a chcela odoslať, už som bola odhlásená. To mám tu byť iba neprihlásená, alebo sa dá s Tým niečo aj robiť.
KEJKA tak už sa na chybu prišlo .................. a už neodhlasuje. Dokonca ma automaticky prihlási, len čo natiahne stránku.
Super. a ďakujem
Dáša_ Presne tak, aj u mňa je od včera všetko v poriadku. Srdečná vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Robí to niekomu aj v iných prehliadačoch ako je Firefox?

    Ja napríklad používam Chrome a nemám s týmto žiaden problém.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Používam Google Chrome, odhlasuje ma neustále.
    lapejko mňa nie, s Google Chrome nemám problém.
    Tweety Aj ja mám chromý gúgl, a neodhlasuje ma,

    betka631 je offline (nepripojený) betka631

    Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac betka631
    Ja používam Firefox a vôbec ma neodhlasuje.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    wagner, kočka - otázka na telo bez straty desiatky - pri prvotnom prihlásení si zaškrtla políčko/okienko Zapamätať? Inak by to nemalo odhlásiť po pár minútach nečinnosti, ak je tam zelená "kvačuha"
    wagner Ale odhlási aj tak. A už ma to nebaví stále zaškrtávať. Je to jedno, fajka nefajka, odhlási aj tak

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    misoft Pozri príspevok
    wagner, kočka - otázka na telo bez straty desiatky - pri prvotnom prihlásení si zaškrtla políčko/okienko Zapamätať? Inak by to nemalo odhlásiť po pár minútach nečinnosti, ak je tam zelená "kvačuha"
    ja ho začiarkujem pravidelne a nepomáha.

    používam firefox, windows xp a už som raz upozorňovala, že odkedy mám tieto problémy, tak vpravo vedľa prvého príspevku je odkaz na Superstretko Porada 2012
    misoft Aj ja mám a neodhlasuje ma.
    misoft Ešte otázka - Windows XP a s SP3? Alebo len SP2.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    misoft Pozri príspevok
    wagner, kočka - otázka na telo bez straty desiatky - pri prvotnom prihlásení si zaškrtla políčko/okienko Zapamätať? Inak by to nemalo odhlásiť po pár minútach nečinnosti, ak je tam zelená "kvačuha"
    toto základné pravidlo ovládame, už sme to zdôrazňovali aj v iných témach, a stále niekto spochybňuje, či je políčko zaškrtnuté.
    áno, je, používam IE, meno, heslo, zapamatať-áno, po pár minútach nečinnosti na stránke ked znova kliknem na nejakú tému, tak som odhlásená a musím sa prihlásiť znova....................a znova..............a znova.
    ak vystihnem tých pár minút /teda neviem aký je limit/ tak OK, pracujem bez odhlásenia, ale ja Poradu mám zapnutú a riešim si svoje pracovné a iné nepracovné veci, niekedy sa zdržím pri nich a Porada sa zatiaľ "odmení" odhlásením.
    Iné stránky mi to nerobia.
    Takže dajte už konečne niekto návod ako to vyriešiť.
    tiež mám vpravo odkaz na superstretko.
    Paula Lidka, v limite to nebude, pri IE môžem byť hodiny "nečinná" a neodhlási ma.

    jozefIK je offline (nepripojený) jozefIK

    jozefIK
    Ja používam Firefox a stále ma odhlasuje, nepomáha "zaškrtávanie", po čase ma odhlási ...

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    ja používam operu už 8 rokov...predtým mi to nerobilo, teraz ma stále odhlasuje, lezie mi to na nervy

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    pridávam obrázok o čom hovoríme, že máme vpravo jednu tému. Objavenie sa témy na tomto mieste sa viacmenej prekrýva s obdobím, keď ma začalo odhladovať. Ale samozrejme to môže byť náhoda
    porada.jpg  

    maja je offline (nepripojený) maja

    maja
    Vidím, že témy z odhlasovaním pribúdajú a problém ostáva, mne robí všetko to o čom sa tu píše, robím v mozille firefox od začiatku, nastavenia nemenené....

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Sledujem túto tému, aj keď nemám popísané problémy - používam mozillu firefox. Som však zvedavá, v čom by mohol byť problém, lebo čo u mňa zatiaľ nie je, neskôr môže byť (??) ...

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    Dnes som si povedala "a dosť!" dala som vymazať celú históriu aj s heslami.
    Nanovo som si pootvárala stránky, kde je treba zadať nejaké heslo.
    Poznáte to: pri novom zadaní hesla sa Google Chrome opýta, či uložiť heslo?
    tak mne po zadaní hesla na Porade je možné zadať "zapamätať" len dole, v chlieviku, na hornej lište obvyklá otázka zmizla a som tam, kde som bola - opäť odhlasuje.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    hmm, lenže sa tu spomínajú aj iné prehliadače. A naviac, stránok, kde som prihlásená stále je viac. A tie sú v pohode, neblbnú.

    Ja som všetky heslá mazala už dávno a nepomohlo to.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    luja5 Pozri príspevok
    Sledujem túto tému, aj keď nemám popísané problémy - používam mozillu firefox. Som však zvedavá, v čom by mohol byť problém, lebo čo u mňa zatiaľ nie je, neskôr môže byť (??) ...
    ..

    ..ja sem tiež nakúkam, u mňa fičí furt, neodhlasujem sa nikdy,ani samosato nie...ale ako vravíš-čo nebolo,môže byť...len riešenie zatiaľ nikto nedal, čím to je, čím to je a ako to napraviť...lebo čo nevidieť to niekoho dobre nasjeduje a vykašle sa furt prihlasovať a dookola...nebude to mať nejaký súvis so súbežnou registráciou na face klikom na F z porady?...?..alebo z face na poradu?..

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    pepsikova Pozri príspevok
    ..

    ..ja sem tiež nakúkam, u mňa fičí furt, neodhlasujem sa nikdy,ani samosato nie...ale ako vravíš-čo nebolo,môže byť...len riešenie zatiaľ nikto nedal, čím to je, čím to je a ako to napraviť...lebo čo nevidieť to niekoho dobre nasjeduje a vykašle sa furt prihlasovať a dookola...nebude to mať nejaký súvis so súbežnou registráciou na face klikom na F z porady?...?..alebo z face na poradu?..
    Ja na face nechodím, takže u mňa to nebol určite problém. Ale myslím si, že sa na to pozrel Richard - pozri prvý príspevok

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    používam na notebooku firefox 15.0.1 a win 7 home a ODHLASUJE MA.
    v práci na PC firefox 15.0.1 a win 7 prof. a ODHLASUJE MA.

    - nechce sa mi skúšať dávať nejakú starý firefox, ale mám dojem že od verze 14 to robí práve on....

    edit: prv mi to nikdy nerobilo, bol som stále prihlásený, aj keď som vypnul PC, však práve preto to tam zaškrtnem, teraz behom 10 minút odídem na inú stránku, vrátim sa a musím sa znova prihlásiť....

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    chodím na ďalších 6-8 fór, kde som stále prihlásený, robí to iba na PORADE ....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.