Zavrieť

Porady

Súbory sú pripravené na napálenie

W7 mi stále zobrazuje túto hlášku. Pritom to je na DVD čítačke. Ako to zlikvidovať?
Žiadne súbory nezobrazí - čo sľubujú. Neviem kde to mám hľadať.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TheSteven je offline (nepripojený) TheSteven

    TheSteven
    ak máš Daemon Tools tak sa pozri či si cez to neotvarala to cdčko, a ak ano tak ho proste odpoj v DT

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Nemám. Použil som CDBurnerXP. Tam som nič nenašiel. Avšak, nepoznám ho (použil som ho asi 2x) a neviem či to nie je niekde skryté.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pravdepodobne si na CDburnerXP niečo robil, nedokončil a máš tam tzv. kompiláciu - zoznam súborov na napálenie.
    Skús v tomto programe v hornej lište Upraviť>Vyprázdniť kompiláciu - to by malo odstrániť všetky uložené odkazy v tomto programe na súbory, ktoré sú "pripravené k napáleniu".
    Nahlás potom výsledok .

    Kvôli tomu som inštaloval CDburnerXP, aby som sa pozrel. Inak tento program komunikuje po slovensky - voľba pri inštalácii programu.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Skús prečistiť mašinu CCleanerom, prípadne zastaralým windowsáckym Čistením disku - možno niečo odstráni a prestane otravovať.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Mám nejakú starú pošahanú DVD čítačku. Na môj účel stačí. Ak v nej nič nemám, tak ju systém nepozná. To som si doteraz nevšimol Samozrejme, ak tam vloží placku, tak mi zobrazí jej obsah. Mrknem sa na ten návod.

    Ak by sa niekto pýtal na dôvod, tak ma jednoducho prestalo baviť kupovať každý rok novú inetrnú mechaniku. Kúpil som externú napaľovačku a do PC hodil čo bolo po ruke.

    Hm, ten návod mi nič nerieši. Ale ďakujem za snahu.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Tak som to vyriešil. Bol som na stránke MS a spustil Fix it a dal kontrolu a opravu priečinkov. Hlásenie zmizlo. Konečne!

    Súbory sú pripravené na napálenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.