Zavrieť

Porady

ako poslat mail priamo cez e-mailovu adresu na stranke

Na stranke mam napisanu mailovu adresu jozko@jozko.sk modrym pismom (aktivnym). ked nanho kliknem, vzdy sa mi automaticky otvoril postovy klient a nova sprava s touto adresou v hlavicke. Teraz mi to zrazu nefunguje. VIete mi niekto pomoct? POuzivam Windows mail (v nom som nic v nastaveniach nemenila).

DAkujem
Eva
Naposledy upravil evel : 08.10.12 at 14:33
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    evel Pozri príspevok
    ano,zobrazi sa mailto:jozko@jozko.sk pouzivam firefox windows mail.
    dakujem
    skontroluj nastavenie

    windows:
    v ponuke start - predvolene programy - u windows mail - zvolit predvolene ... - protokoly zaskrtni policko

    vo FF:
    nastroje - moznosti - aplikacie - typ obsahu: mailto ... vyber akciu: pouzit windows mail

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Ahoj...
    Tri bloky otázok:

    1) Čo sa Ti otvorí teraz? Klikneš na jozko@jozko.sk a čo sa stane, nič, zostane pri kliku, alebo sa niečo spustí?
    2) Keď sa postavíš myšou na jozko@jozko.sk, iba postavíš a neklikneš čo sa Ti objaví dole vľavo na Tvojom prehliadači? Malo by sa mailto:jozko@jozko.sk. Objavilo sa? Ako tu v tomto príspevku...
    3) Aký používaš prehliadač? Chrome (môj typ), Firefox, IExplorer, Operu?
    Naposledy upravil Charon : 08.10.12 at 16:47

    evel je offline (nepripojený) evel

    evel
    Charon Pozri príspevok
    Ahoj...
    Tri bloky otázok:

    1) Čo sa Ti otvorí teraz? Klikneš na jozko@jozko.sk a čo sa stane, nič, zostane pri kliku, alebo sa niečo spustí?
    2) Keď sa postavíš myšou na jozko@jozko.sk, iba postavíš a neklikneš čo sa Ti objaví dole vľavo na Tvojom prehliadači? Malo by sa mailto:jozko@jozko.sk. Objavilo sa? Ako tu v tomto príspevku...
    3) Aký používaš prehliadač? Chrome (môj typ), Firefox, IExplorer, Operu?
    Ked som vsetko pozatvarala, nasla som si na ploche asi 10 malych okienok, ktore asi nabiehali ked som skusala klikat na ten mail...
    cize tu je problem:
    "Tuto operaci nelze provést, protože výchozí poštovní klient není správne nainstalován."

    vies mi pomoct, co kde nastavit? ale pripominam,ze vsetko este pred par dnami fungovalo....

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Tak ešte raz:
    2) Keď sa postavíš myšou na jozko@jozko.sk, iba postavíš a neklikneš čo sa Ti objaví dole vľavo na Tvojom prehliadači? Malo by sa mailto:jozko@jozko.sk. Objavilo sa? Ako tu v tomto príspevku...
    3) Aký používaš prehliadač? Chrome (môj typ), Firefox, IExplorer, Operu? + aký poštový klient

    evel je offline (nepripojený) evel

    evel
    Charon Pozri príspevok
    Tak ešte raz:
    2) Keď sa postavíš myšou na jozko@jozko.sk, iba postavíš a neklikneš čo sa Ti objaví dole vľavo na Tvojom prehliadači? Malo by sa mailto:jozko@jozko.sk. Objavilo sa? Ako tu v tomto príspevku...
    3) Aký používaš prehliadač? Chrome (môj typ), Firefox, IExplorer, Operu? + aký poštový klient
    ano,zobrazi sa mailto:jozko@jozko.sk pouzivam firefox windows mail.
    dakujem

    evel je offline (nepripojený) evel

    evel
    Charon Pozri príspevok
    Tak ešte raz:
    2) Keď sa postavíš myšou na jozko@jozko.sk, iba postavíš a neklikneš čo sa Ti objaví dole vľavo na Tvojom prehliadači? Malo by sa mailto:jozko@jozko.sk. Objavilo sa? Ako tu v tomto príspevku...
    3) Aký používaš prehliadač? Chrome (môj typ), Firefox, IExplorer, Operu? + aký poštový klient
    ano,zobrazi sa mailto:jozko@jozko.sk pouzivam firefox a windows mail.
    dakujem

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Musím sa dostať k PC, ktorý má nainštalovaný FF a WM... odpoviem :-)

    ako poslat mail priamo cez e-mailovu adresu na stranke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.