Zavrieť

Porady

Prepojenie notebook - TV

Určite už podobná téma existuje, avšak odpoveď na svoj problém som nenašiel .....

Mám HP ProBook 4510 s vistou :-( .... prepájal som sa na TV prostredníctvom HDMI kábla, všetko OK. Posledný týždeň mi prepojenie nefunguje (kábel je OK, BR prehrávač prehráva) ale ak prepojím notebook s TV, mám čiernu obrazovku, nejde ani zvuk ani obraz. Čo s tým .... prehrával som video cez BS Player, pri inom prehrávači mi hodilo chybovú hlášku, avšak nemám ju uloženú .....

Ďakujem za podnety
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Niran je offline (nepripojený) Niran

    Niran
    Pokial ma tvoj notebook HDMI vystup to znamena ze je potrebne ho aktivovat. Dcera ma tiez HP-cko ale iny typ a HDMI vystup sa jej aktivuje stlacenim tlacitka na klavesnici sucastne s tlacitkom Fn na klavesnici. Ikona na aktivaciu HDMI je nieco ako TV na nozickach resp. stojane. Takze pozri papiere od booku a zisti si ktore tlacitko to je a prepojenie s TV musi potom bez problemov fachat. Prehravac s tym nema nic spolocne pokial funguje v prostredi operacneho systemu (t.j. klasicky v booku) tak chyba je v spojeni HDMI - TV notebook.

    Rada: a tu Vistu by som uz davno dal prec...

    doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

    právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac doktor23
    hmmm, len doteraz som nič nestláčal ...... tá Vista je tam originál, ale budem s tým musieť niečo spraviť .....

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Niektoré NB majú HotKey na aktiváciu ďalších zobrazovacích jednotiek - napr. Fn+F8 a tam sa vyberá ďalšia zobrazovacia jednotka - teda po pripojení HDMI káblom skúsiť túto kombináciu,. či naskočí ponuka ďalšej zobrazovacej jednotky. Ale inak po pripojení HDMI k telke by telka mala zobraziť.

    Ešte jeden problém môže byť - v menu televízora po prepojení NB a TV cez HDMI aktivovať na telke vstup HDMI.

    mandelinka je offline (nepripojený) mandelinka

    mandelinka
    Podla toho co pises, tak si skusal prepojit BR a TV za pouzitia toho isteho kabla a cez ten isty HDMI port, takze port i kabel by mali byt OK. Rozhodne by som sa skusil pohrat s nastavenim displaya na PC (pravy klik mysi na ploche).
    doktor23 idem skúsiť ...

    doktor23 je offline (nepripojený) doktor23

    právnik - nesporová agenda (nezastupujem na súde, nie som advokát) ...viac doktor23
    takže nič ..... nechápem :-(

    Prepojenie notebook - TV

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.