Zavrieť

Porady

Microsoft works

Zdravím poraďáci,prosím o pomoc,dcéra mi omylom odinštalovala microsoft works a teraz nemožem svoje dokumenty,ktoré som písala na workse otvoriť v nijakom súbore .Len mi to ukáže samé pomlčky a čísla.Nejde mi nainštalovať nový microsoft works stále ma to hodí na word viewer.Ako sa dostanem k svojím dokumentom?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Najskor odinstaluj korektne MS Works (predpokladam, ze dcera ho skor vymazala ako odinstalovala), az potom ho instaluj opat.
    Teda chod do ovladacieho panela, pridat, odobrat SW, tam si ho najdi a daj ho odobrat.
    Potom restartni PC a nainstaluj ho nanovo.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    http://downloads.info/windows/office...oft-works.html
    ťahaj s tade.
    http://microsoft.brothersoft.com/microsoft-works.html
    tu sú na stiahnutie jeho jednotlivé "časti" a dole je Works 9 - pozor - je to shareware, ale bude to fungovať, len bude otravovať s reklamou

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Niekedy pomôže bod obnovenia .Skús vrátiť PC do stavu ,keď bol Works nainštalovaný.
    Ja ho mám odinštalovaný nie vymazaný.To by som zistila.Dcéra chcela odinštalovať iné a omylom klikla na works.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Danielka1982 Pozri príspevok
    Ja ho mám odinštalovaný nie vymazaný.To by som zistila.Dcéra chcela odinštalovať iné a omylom klikla na works.
    V takom pripade musi ist nainstalovat opat, ak mas korektne instalacky.
    Už som zúfalá,chcem stiahnuť ten works a stále mi vyhodí word..Buď som ľavá alebo sa to nedá.
    Kabaka123 25.05.15 04:26 priradil do Porady
    Kabaka123 25.05.15 04:26 odstránil(a) z Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.