Zavrieť

Porady

4cm opuch nôh po 5 min. státia

Mám 20, vyšetrenia všetky dopadli dobre, mám ukážkové žily, orgány, ... Napriek tomu stačí, že chvíľku stojím na nohách a hneď mi opuchnú tak, že už si opäť nenatiahnem na seba rifle, ktoré som mala. Máte niekto podobnú skúsenosť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    bbarb Pozri príspevok
    Mám 20, vyšetrenia všetky dopadli dobre, mám ukážkové žily, orgány, ... Napriek tomu stačí, že chvíľku stojím na nohách a hneď mi opuchnú tak, že už si opäť nenatiahnem na seba rifle, ktoré som mala. Máte niekto podobnú skúsenosť?
    mám viac, rovnaký problém, s rovnakými výsledkami (pomaly asi zdravšieho človeka nevideli)... Dva mesiace sa hýbem (3x do týždňa fitko, v rámci neho asi 20 minút stacionárny bicykel) - opuchy už nemám

    Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

    Ivana Š
    nohy ti môžu opuchajúť aj vtedy, aj keď ti všetky orgány fungujú ako majú - ak nemáš dostatočný príjem bielkovín

    bbarb je offline (nepripojený) bbarb

    bbarb
    tiež sa hýbem, 10 rokov som hrala basketbal, stravu mám pestrú.. Schudla som 10 kíl a dokonca už ani to mi nepomohlo.

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    Zrejme je zlé fungovanie lymfatického systému,doporučujem pohyb,prácu pri ktorej netreba stáť,polohovanie DK a veľmi pravideľné lymfatické masáže-ručné,nie strojové.Pomerne dobre sa dá proces zdržať práve takýmito masážami.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    bbarb Pozri príspevok
    tiež sa hýbem, 10 rokov som hrala basketbal, stravu mám pestrú.. Schudla som 10 kíl a dokonca už ani to mi nepomohlo.
    Piješ dosť vody? Čistej z vodovodu, bez bubliniek bez minerálov?
    Ak nie tak vyskúšaj veľa vody piť, a tiež sem tam čaj zo zlatobyľa ( má močopudné účinky a podporuje činnosť obličiek ), lebo u mňa platí "VODA VODU VYHÁŇA". Vždy ked mi začnú puchnúť nohy si uvedomím, že som prestala piť dostatočné množstvo tekutín.

    4cm opuch nôh po 5 min. státia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.