Zavrieť

Porady

Vonkajsia omietka/farba znacky Barlet

Dobry den,

chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti so silikonovou omietkou Barlet. Maju ju v akcii co vychadza o 10-12 Eur lacnejsie ako Baumit. Vyrovna sa kvalitativne tej od Baumitu alebo je to smejd ?

Vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    to je informacia ako hrom.. napis kolko stoji.. som si isty ze tu najdes 10 ludi ktori maju na baumit rozdielnu cenu.
    Naposledy upravil alltracboy : 15.10.12 at 18:33

    Iny111 je offline (nepripojený) Iny111

    Iny111
    alltracboy Pozri príspevok
    to je informacia ako hrom.. napis kolko stoji.. som si isty ze tu najdes 10 ludi ktori maju na baumit rozdielnu cenu.
    Barlet - 32,5 + miesanie farby 2-5 Eur
    Baumit cca 50Eur

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    no ty musis vediet ci ti 300 eur stoji za to aby si pouzil farbu ktoru ani nepoznas. tiez mam pbaumit za 50,8

    Iny111 je offline (nepripojený) Iny111

    Iny111
    alltracboy Pozri príspevok
    no ty musis vediet ci ti 300 eur stoji za to aby si pouzil farbu ktoru ani nepoznas. tiez mam pbaumit za 50,8
    A co taky Extherm ? Maju kompletny zateplovaci system a tiez aj vlastnu omietku cenovo tiez porovnatelnu s tym barletom.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    A pýtali ste sa koľko kilový je ten kýbel s omietkou.Baumit má 30KG.K omietke nieje priložený technický list ,len prkotiny.Max .by som bol opatrný.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    omietka je tak draha prkotina ze by som kupoval iba weber alebo baumit. naco riskovat. Ked to za 6 rokov zacne hnit alebo co tak potom si budes hovorit ze si usteril.

    Vonkajsia omietka/farba znacky Barlet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.