Zavrieť

Porady

jaspravim

Dneska som objavil portal jaspravim. Kedže ovládam photoshop a iné grafické programy na vysokej úrovne. Rozmýšlam nad tým, že si tam uverejním inzerát. Preto by som poprosil o názor tých, ktorý už sú tam zaregistrovaný či sa oplatí tam uverejňovať inzerat alebo poznajú inú podobnú stránku?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Asi by som vahala oslovit na nejaku spolupracu grafika, ktory v 2 riadkoch urobi 2 gramaticke chyby (neratajuc ciarky) ....
    blavaciko ja mam 8 + ciarky... ked uz sa rozhodol pouzivat diakritiku, mal ju pouzit vsade

    pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

    pafendorf
    ivka70 Pozri príspevok
    Asi by som vahala oslovit na nejaku spolupracu grafika, ktory v 2 riadkoch urobi 2 gramaticke chyby (neratajuc ciarky) ....
    Svet ta neplati zato co vies , ale zato co robis

    RSKK je offline (nepripojený) RSKK

    RSKK
    Kedže sa jedna o grafické práce, tak budeš vedieť obslúžiť aj celosvetovú klientelu, preto odporúčam najvnavštevovanejšiu zahraničnú verziu fiverr.com . Tam tento systém "micro-jobs" vznikol, až potom ho niekto urobil aj na Slovensku, kde vôbec nieje návštevnosť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.