Zavrieť

Porady

HP Color LaserJet CM2320fxi MFP - zistenie spotreby tonerov

Ahojte,

viete mi poradiť, kde na nete by som mohla stiahnuť spotrebu tonerov za určité obdobie podľa IP adresy?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sueh je offline (nepripojený) sueh

    nič zaujímavé sueh
    Ďakujem za odpoveď.
    Potrebujem však zistiť, koľko tonerov bolo použitých za určité obdobie. Nie spotrebu nainštalovaných tonerov.

    Lukkass je offline (nepripojený) Lukkass

    Lukkass
    Jedine si to pisat do dennicka kedy sa vymenial a v sprave tlaciarni pozriet kolko vytlacila stranok a tak si to pisat. Velka uspora sa da spravit s kompatibilnymi naplnami lebo su plnsie ako original. Ale ak je v zaruke nechaval by som tam originaly lebo nemaju radi ked im pride tlaciaren s neoriginalnymi naplnami

    sueh je offline (nepripojený) sueh

    nič zaujímavé sueh
    Lukkass Pozri príspevok
    Jedine si to pisat do dennicka kedy sa vymenial a v sprave tlaciarni pozriet kolko vytlacila stranok a tak si to pisat. Velka uspora sa da spravit s kompatibilnymi naplnami lebo su plnsie ako original. Ale ak je v zaruke nechaval by som tam originaly lebo nemaju radi ked im pride tlaciaren s neoriginalnymi naplnami



    No aj to je riešenie Práveže s kompatibilnými dobré skúsenosti nemám, zanechávali fľaky na vytlačenom papieri.

    Viper je offline (nepripojený) Viper

    Viper
    Lukkass Pozri príspevok
    Jedine si to pisat do dennicka kedy sa vymenial a v sprave tlaciarni pozriet kolko vytlacila stranok a tak si to pisat. Velka uspora sa da spravit s kompatibilnymi naplnami lebo su plnsie ako original. Ale ak je v zaruke nechaval by som tam originaly lebo nemaju radi ked im pride tlaciaren s neoriginalnymi naplnami
    Ak su kompatibilne tonerove naplne plnia na vacsiu hmotnost ako urcil vyrobbca, je to cesta k problemom.Odpadova nadoba toneru je dimenzovana na urcitu hmotnost zvyskoveho toneru.Ak sa pouzije napln vacsia, toner z odpodu sa vysype do tlaciarne.

    Viper je offline (nepripojený) Viper

    Viper
    sueh Pozri príspevok
    No aj to je riešenie Práveže s kompatibilnými dobré skúsenosti nemám, zanechávali fľaky na vytlačenom papieri.
    Skus repasy od Xeroxu - skusal som ich aj na HP color tlaciarni aj na klasickej laserjet a zatial sa chovaju najlepsie.
    Pokial renovator tonerov vymeni v naplni co treba a nepreplni kazetu tonerom viac ako je original hmotnost napln by mala pracovat ako original.Farebne naplne su viac nachylne na odflaknutu pracu pri vyrobe,cierny toner odpusti drobne chyby

    sueh je offline (nepripojený) sueh

    nič zaujímavé sueh
    Viper Pozri príspevok
    Skus repasy od Xeroxu - skusal som ich aj na HP color tlaciarni aj na klasickej laserjet a zatial sa chovaju najlepsie.
    Pokial renovator tonerov vymeni v naplni co treba a nepreplni kazetu tonerom viac ako je original hmotnost napln by mala pracovat ako original.Farebne naplne su viac nachylne na odflaknutu pracu pri vyrobe,cierny toner odpusti drobne chyby
    Xerox som testovala, a zaujimave bolo, ze problem s tymto tonerom mali prave HPčka laserjety, u inych tlaciarni to slo bez zavad. Mam pocit, ze velke multifunkcne zariadenia maju akoby senzor na rozlisovanie originalov a nahradnych naplni

    HP Color LaserJet CM2320fxi MFP - zistenie spotreby tonerov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.