Zavrieť

Porady

Ako dostať dáta z Micro SDHC

Prosím Vás z ničoho nič mi v mobilnom telefóne vyskočilo, že je nejaký problém s pam. kartou. Myslela som, že chyba je v mobile, no zistila som, že je problém v karte. Nanešťastie mám tam dosť dôležité veci pre mňa a chcela by som vedieť či je nejaká šanca tie dáta dostať a ako na to...
Ani v kompe mi ju nechce otvoriť pls, čo mám robiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Mohli nastať dva problémy. Problém s hardware karty. To sa asi nedá nejakým spôsobom rozchodiť. Jednoducho odišla. (Resp. sa dá. Sú organizácie, čo z karty vedia v niektorých prípadoch stiahuť údaje, ale je to veľmi drahá záležitosť. Teda záleží od Teba na koľko si ceníš dáta na nej). A problém softwareový. Napr. poškodená FAT (File Allocation Table). Ak bežíš na Windows (predpokladám, že Tvoj comp beží na Windowse). Zisti si, akým písmenom je označená, resp. by mala byť označená pamäťová karta, ak ju systém načíta. Dajme tomu, že E:\
    Do príkazového riadku napíš chkdsk e: /f a stlač enter. Je dosť možné, že príkaz budeš musieť spustiť ako admin. Neviem ako máš systém nastavený. Skús, daj vedieť...

    chardoney je offline (nepripojený) chardoney

    chardoney
    Ďakujem za radu, pomohol mi s tým brat, on sa celkom vyzná, neviem, čo presne spravil, ale nejako mu nabehla a skopíroval mi to a dala som si to na druhú kartu, a pre istotu aj nechala kópiu v kompe. No, karta nefunguje v mobile stále, ale hlavne, že už údaje mám.

    Ďakujem za radu!

    Ako dostať dáta z Micro SDHC

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.