Zavrieť

Porady

Blokovanie účtu

Nemal náhodou niekto problém s anglickým účtom,keď si zmenil zasielanie výplaty z účtu zamestnávateľa na svoj účet?Predtým bolo všetko v poriadku a nemám ani žiadne dlžoby.Teraz mi nielenže nedošla výplata,ktorá je ináč poslaná správne/overené u zamestnávateľa/ ,ale ešte mám aj zablokovaný účet. Neviete poradiť kde nastal problém? Jedná sa o výplatu anglického zamestnávateľa na anglicky účet.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

    foresterbig
    Máš povolený debet?Syn má v UK Lloyds bank a má klasický nespoplatnený učet v ktorom niesú povolené debety.Nemáš nejaké zrážky,pôžičky alebo paušaly ktoré ťa dostali do mínusu?Bezplaté vedenie účtu v UK je podmniené plusovými čísalmi akonáhle sa dostaneš do mínusu tak sa to drasticky úročí a keď sa to nevyrovná do určitého termínu sa automaticky blokuje z dôvodov aby to nenarastalo.Prečítaj si pozorne zmluvu určite je to tam napísané.
    Good Luck
    Naposledy upravil foresterbig : 02.11.12 at 16:55

    meha je offline (nepripojený) meha

    meha
    V banke som bola,bohužiaľ vraj kvôli zamestnávateľovi,opakovane som doniesla zmluvu a všetko čo potrebovali,no aj tak som sa nedopátrala k riešeniu môjho problému.Všetko im sedelo,účet mal byť odblokovaný no nestalo sa tak

    meha je offline (nepripojený) meha

    meha
    Debet povolený nemám, na účte mám dosť peňazí a všetko bolo ok až do posielania výplaty z účtu na účet.Dokonca ,ani posledné výplaty nedošli,hoci boli zo zamestnania posielané správne.Čo sa týka zrážok,pôžičiek a pod. nemám nič na 100% ani v Uk ani na Slovensku

    meha je offline (nepripojený) meha

    meha
    Ahojte.Dlho som tu nebola ,no chcem napísať,čo spôsobilo problém s blokovaním účtu-zlé zadané smerovacie číslo.Trpká skúsenosť ,no už je to ok.

    meha je offline (nepripojený) meha

    meha
    Ahojte.Dlho som tu nebola ,no chcem napísať,čo spôsobilo problém s blokovaním účtu-zlé zadané smerovacie číslo.Trpká skúsenosť ,no už je to v poriadku.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    To sa spýtaj v banke, prečo máš zablokovaný účet.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.