Zavrieť

Porady

silueta na stene

Dobry den,

chcela by som vediet vase napady. Na stenu v byte chcem obkreslit viac krat za sebou priatelovu siluetu ( vysledok taku harmonikovy). No po prvom pokuse a zisteni, ze priatel nieje 2D sa zamyslam ako to spravit, aby postava nevyzerala tak neforemne, kedze staci aby sa trochu zmenil uhol ceruzky... Napadla ma sablona cloveka napr. kartonova, ktora ale tiez vyjde rovnako neforemne, keby som ju mala robit ja ceruzkou. Nemate nejake napady? A plus nechcem do toho dat vela peniazkov...Dakujem vopred za ulahcenie )
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    katka122445 Pozri príspevok
    Dobry den,

    chcela by som vediet vase napady. Na stenu v byte chcem obkreslit viac krat za sebou priatelovu siluetu ( vysledok taku harmonikovy). No po prvom pokuse a zisteni, ze priatel nieje 2D sa zamyslam ako to spravit, aby postava nevyzerala tak neforemne, kedze staci aby sa trochu zmenil uhol ceruzky... Napadla ma sablona cloveka napr. kartonova, ktora ale tiez vyjde rovnako neforemne, keby som ju mala robit ja ceruzkou. Nemate nejake napady? A plus nechcem do toho dat vela peniazkov...Dakujem vopred za ulahcenie )
    A čo keď vymeníš priateľa? Potom budeš premaľovávať alebo?
    lujza.j to som jej nechcela písať...

    katka122445 je offline (nepripojený) katka122445

    katka122445
    wagner Pozri príspevok
    A čo keď vymeníš priateľa? Potom budeš premaľovávať alebo?
    Hahah...mile, ale prave si mame na ceste mimco, takze takto nerozmyslam myslim, ze este chvilocku bude jeho silueta aktualna

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    katka122445 Pozri príspevok
    Dobry den,

    chcela by som vediet vase napady. Na stenu v byte chcem obkreslit viac krat za sebou priatelovu siluetu ( vysledok taku harmonikovy). No po prvom pokuse a zisteni, ze priatel nieje 2D sa zamyslam ako to spravit, aby postava nevyzerala tak neforemne, kedze staci aby sa trochu zmenil uhol ceruzky... Napadla ma sablona cloveka napr. kartonova, ktora ale tiez vyjde rovnako neforemne, keby som ju mala robit ja ceruzkou. Nemate nejake napady? A plus nechcem do toho dat vela peniazkov...Dakujem vopred za ulahcenie )
    A má to byť pre priateľa prekvapko alebo môže o tom vedieť? Lebo ak to nie je prekvapenie, tak by som to skúsila preniesť cez jeho tieň, že by urobil nejakú pózu, nastavíte šikovne lampu tak, aby na stene vznikol jeho tieň v dostatočnej veľkosti.

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    alebo nech si ľahne na nejaký baliaci papier na zemi - vytvaruj ho do takej polohy, akú si predstavuješ, obkresli, vystrihni a prenes na stenu...

    katka122445 je offline (nepripojený) katka122445

    katka122445
    alebo nech si ľahne na nejaký baliaci papier na zemi - vytvaruj ho do takej polohy, akú si predstavuješ, obkresli, vystrihni a prenes na stenu...

    Niesom si ista ci rozumiem. Ako vytvarovat ?

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    no - položiť mu ruky a nohy tak, aby to vyzeralo tak, ako chcete - či to má byť akože bežiaci človek, alebo kráčajúci (keď leží na zemi, tak musíte tie nohy aj ruky upraviť tak, aby to ozaj vyzeralo, že napr. kráča)... neviem, či som to zrozumiteľne napísala

    katka122445 je offline (nepripojený) katka122445

    katka122445
    Jasne jasne, tomu rozumiem nastavit postavu. Len mam problem s tym obkreslenim. To, co som pisala v otazke, zmenis trochu uhol ceruzky a hlava vyzera ako mimozemstanska

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    veľmi sa ospravedlňujem a držím Ti palčeky, aby Ti to s ním vyšlo, ale vcelku si ma pobavila, -zvykne sa hovorievať, že Tvoje starosti na moju hlavu - vieš čo radšej nie. To je Tvoj nápad, alebo on je taký samoľúby?
    ešte raz sorry

    katka122445 je offline (nepripojený) katka122445

    katka122445
    Anik asi sa nerozumieme je jedno koho silueta...neide tam o partnera, proste obrys cloveka. Nic viac, nic menej. Moj napad. Ale samozrejme to nieje konecna vizia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.