Zavrieť

Porady

hľadám vojnový názov vojnového filmu

Už niekoľko týždňov si snažím spomenúť na názov filmu ale bez úspechu.videla som ho minimálne pred viac ako 5 rokmi v kine(môže byť aj viac a asi aj je).pamätám si z neho len jednu pasáž,ktorá ma dostala.poštár roznáša vdovám oznámenia o tom,že im vo vojne zahynuli manželia.nik iný to nechcel robiť a tak to dali jemu.jedna vdova sa potom toho ujala.a pamätám si ešte jednu scénu,ale neviem,čo je to z rovnakého filmu,alebo z iného(v tom prípade by som rada pomoc aj s týmto filmom),vojaci nastupujú do vrtuľníka(alebo lietadla) a veliteľ hovorí niečo v tom zmysle,že toľko vojakov,koľko odlieta sa aj vráti(samozrejme že nie všetci živí,niektorí zomrú a tak prinesú len ich telá,aby mohli byť pochovaní doma).hádam sa niekto nájde,kto pomôže
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    monika.m.b Pozri príspevok
    Už niekoľko týždňov si snažím spomenúť na názov filmu ale bez úspechu.videla som ho minimálne pred viac ako 5 rokmi v kine(môže byť aj viac a asi aj je).pamätám si z neho len jednu pasáž,ktorá ma dostala.poštár roznáša vdovám oznámenia o tom,že im vo vojne zahynuli manželia.nik iný to nechcel robiť a tak to dali jemu.jedna vdova sa potom toho ujala.a pamätám si ešte jednu scénu,ale neviem,čo je to z rovnakého filmu,alebo z iného(v tom prípade by som rada pomoc aj s týmto filmom),vojaci nastupujú do vrtuľníka(alebo lietadla) a veliteľ hovorí niečo v tom zmysle,že toľko vojakov,koľko odlieta sa aj vráti(samozrejme že nie všetci živí,niektorí zomrú a tak prinesú len ich telá,aby mohli byť pochovaní doma).hádam sa niekto nájde,kto pomôže
    Údolie tieňov
    bettylou ten je dobrý. doktor... doktor...

    monika.m.b je offline (nepripojený) monika.m.b

    monika.m.b
    tento určite nie,ale dakujem,dúfam,že sa nájde niekto,kto tento (tieto) film/y spozná

    hľadám vojnový názov vojnového filmu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.