Zavrieť

Porady

Máme SMER. Ale kde vlastne smerujeme?

Aké sú dlhodobé ciele Slovenska?

Aký zmysel majú z dlhodobého hľadiska rozhodnutia dnešnej vlády?
Aké sa očakáva ovocie?

Alebo sa pán Fico aj s celým SMER-om len hrá na Jánošíka?
V čom idú dobrým príkladom?

Tým čo tu stvárajú čo naučia Slovákov? Čo im vštepujú?
Naposledy upravil Bastian : 07.11.12 at 16:34
Usporiadat
Téma je uzavretá.
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
jááá by som ti aj povedala, ale hanbím sa....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

To že máme smer(predtým SDĽ, možno aj potom) ešte neznamená, že je aj správny. Ledaže pre nich samotných.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

zalobaba Pozri príspevok
jááá by som ti aj povedala, ale hanbím sa....
Nehambi sa, napíš že najskôr do a....eho otvoru. Len teraz neviem komu. Najprv sme sa pchali smerom na východ, keď tam vládol byciklista tak na západ a toto asi do Bruselu. Však u nás je to tak, vždy sa niekomu musíme pchať
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

jubilantos Pozri príspevok
Ja už keby som fakt musel, tak radšej pár centimetrov vedľa.
Len správnemu pohlaviu
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

K februáru 1948.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Problém je, že sa Fico nemôže ani pasovať za Jánošíka, nakoľko Jánošík bral bohatým a dával chudobným - on to robí naopak.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Braňo Pozri príspevok
Problém je, že sa Fico nemôže ani pasovať za Jánošíka, nakoľko Jánošík bral bohatým a dával chudobným - on to robí naopak.
Všetci ostatní si myslia, že berie chudobe, len on a jeho vláda si myslia opak. Niekde asi udelali soudruzy chybu, nie?
1 0
zalobaba zalobaba

zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

baba
Tweety Pozri príspevok
Všetci ostatní si myslia, že berie chudobe, len on a jeho vláda si myslia opak. Niekde asi udelali soudruzy chybu, nie?


....chybu udelali soudruzi, ktorí im to tam nahádzali.....a ja nechápem, prečo si to mám odsierať ja....
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Braňo Pozri príspevok
Problém je, že sa Fico nemôže ani pasovať za Jánošíka, nakoľko Jánošík bral bohatým a dával chudobným - on to robí naopak.
Slovensko nepotrebuje žiadneho Jánošíka. Žiaľ, veľa voličov sa práve na to chytilo.
Potrebuje niekoho, kto Slovákom potrasie hlavou a povie "postaraj sa sám o seba".

Slovensko nepotrebuje žiadnych ochrancov.
Nepotrebuje svine, čo iba zneužívajú svoju moc.

Čím menej moci bude v rukách štátu, tým väčší poriadok bude.
A nielen poriadok, ale aj veci budú zrazu lepšie fungovať.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Bastian Pozri príspevok
Slovensko nepotrebuje žiadneho Jánošíka. Žiaľ, veľa voličov sa práve na to chytilo.
Potrebuje niekoho, kto Slovákom potrasie hlavou a povie "postaraj sa sám o seba".

Slovensko nepotrebuje žiadnych ochrancov.
Nepotrebuje svine, čo iba zneužívajú svoju moc.

Čím menej moci bude v rukách štátu, tým väčší poriadok bude.
A nielen poriadok, ale aj veci budú zrazu lepšie fungovať.
A najsamlepšie bude ak štát nebude mať žiadnu moc v rukách.
A vôbec. Je nám štát treba?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tak toto ma teda dojalo ... jeden sa pri prečítaní nevie , či plakať alebo sa smiať ....

Chujilos Počiatekos sa opálený z Dubaja vráti a hneď trieska 3,14-ny......asi mu prudké slnko uderilo na hlavu a predčasne sa do tej tmy dostal ...energiu mu z nej vysalo ... http://www.porada.sk/t200637-p140-co...ml#post2178819


Chlapec príde na stavbu v Kurimanoch a prvé , čo spraví , je obviňovanie Figeľa ...
Nech už je ale Figeľ aký je , ale určite zodpovednosť za stavbu nenesie ... na to sú iní ...
http://spravy.pravda.sk/pociatek-za-...#ixzz2BdaRqcZd


Ibaže Počiatek a jemu podobní , na čele so svojím Vodcom , sú teda iné zvery ...chýba im chrbtová kosť , no hrubá koža nie ...
0 1
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

..... slovenská špecialita: urobiť všetko preto ako nedať (vlastným) - na všetkých úrovniach .... vlezdoprdelizmus tiež na všetkých úrovniach. ....nevieme si vládnuť.
0 0
bromid bromid

bromid je offline (nepripojený) bromid

mate svoje istoty, co ste si zvolili
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
http://spravy.pravda.sk/v-rozpocte-c..._sk_domace_p58

Všetko je rozkradnuté. Nakúpené sú obrovské vilky a k nim 2-3 SUV-ečka.
A občanom rozdajú utratenky.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

veľmi ma prekvapilo, že stavbu mostu pri Kurimanoch realizovala firma, ktorá má nedoplatok na Sociálnej poisťovni cez 25 tisíc. EUR - nie je náhodou prijatý zákon, že o štátnu zákazku sa nesmú uchádzať firmy s dlhmi voči štátu??
1 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Bude to mať katastrofálne následky.

Ale keď bude Fico & company pri moci viac ako 1 volebné obdobie, tak to bude aj na niečo dobré. Pekne si budú môcť pozbierať úrodu svojich činov.

Ľudia tak budú môcť vidieť, kam sa dostane štát, keď ho riadia pekne hovoriaci vagabundi.
0 0
robin1 robin1

robin1 je offline (nepripojený) robin1

Veľmi výstižné: http://boriskacani.blog.cz/1211/improbus-existimator
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Braňo
veľmi ma prekvapilo, že stavbu mostu pri Kurimanoch realizovala firma, ktorá má nedoplatok na Sociálnej poisťovni cez 25 tisíc. EUR - nie je náhodou prijatý zákon, že o štátnu zákazku sa nesmú uchádzať firmy s dlhmi voči štátu??
Čo si budeme navrávať - kontroluje to niekto? Hlavne, že nejaké tie provízie do kešene padnú - a keď padne firma, nájde sa druhá - šak ovca-občan to zacáluje - všetko!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Jéééj Bastianko, ty aj žiješ? Pozdravujem ťa...
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Kde smerujeme, to asi nikto nevie presne povedať kde to skončí. Od 1990 je každá vláda rovnaká. Žiadna nehľadí na väčsinu ľudí, len na časť zbohatlíkov, ktorí si žijú ako keby v inej krajine a preto sa nezamýšľajú nad normálnymi ľuďmi.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať