Zavrieť

Porady

kúpa nového smart LED televizora

Ahojte, chcem poradit novy televizor led smart tv.max do 450e so vsetkym co sa len da..dik
Usporiadat
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

player85 Pozri príspevok
Ahojte, chcem poradit novy televizor led smart tv.max do 450e so vsetkym co sa len da..dik
ja ti pordim, kasli na vsetky tie smart, led, lcd TV ...
kup plazmu a spoznas co je to kvalitny obraz
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
bupkimáš u mňa bodík , jasnačka že jedine plazma a podľa mňa Panasonic.
dlho si tu nebol , bol si v campe?
0 0
player85 player85

player85 je offline (nepripojený) player85

bubkoch Pozri príspevok
ja ti pordim, kasli na vsetky tie smart, led, lcd TV ...
kup plazmu a spoznas co je to kvalitny obraz

nie je nahodou pri plazmách vacsia spotreba elektriny? videl som dnes led panasonic 15O herz. a dost sa mi to pačilo, neviem ako sa mam rozhodnut... nejake tipy by som potreboval
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

player85 Pozri príspevok
nie je nahodou pri plazmách vacsia spotreba elektriny? videl som dnes led panasonic 15O herz. a dost sa mi to pačilo, neviem ako sa mam rozhodnut... nejake tipy by som potreboval
mám dve... nemám ten pocit
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

player85 Pozri príspevok
nie je nahodou pri plazmách vacsia spotreba elektriny? videl som dnes led panasonic 15O herz. a dost sa mi to pačilo, neviem ako sa mam rozhodnut... nejake tipy by som potreboval
kvoli comu kupujes telku ? aby si kukal na rozmazany stvorcekovy obraz ale vytesoval sa aku mas super spotrebu elektriny ?
som myslel ze pri TV je jediny dolezity parametr kvalita obrazu

a s tou spotrebou to nie je take jednoznacne ...
pri LCD mas konstantnu spotrebu, pri plazme spotreba na stitku je maximalna, skutocna zavisi od sledovanej sceny (napr. pri tmavej ma minimalnu)

G rada je vyborna, mam doma
Panasonic TX-P42G20

Naposledy upravil bubkoch : 18.11.12 at 21:41
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Samsung UE40ES5500

0 0
laurin laurin

laurin je offline (nepripojený) laurin

bubkoch Pozri príspevok
kvoli comu kupujes telku ? aby si kukal na rozmazany stvorcekovy obraz ale vytesoval sa aku mas super spotrebu elektriny ?
Nad tymto sa da pri dnesnych led televizoroch len pousmiat. Ja som kupil smart tv samsung 7000 rada, s panelom s 800hz a obraz "jak vino"
Stal ale 1000e.
0 0
bubkoch bubkoch

bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

laurin Pozri príspevok
Nad tymto sa da pri dnesnych led televizoroch len pousmiat. Ja som kupil smart tv samsung 7000 rada, s panelom s 800hz a obraz "jak vino"
Stal ale 1000e.
hehe, ja sa zase mozem pousmiat na takych nazoroch ...
tiez som si myslel aky fasa super obraz "jak vino" mam na LCD samsung, az pokial som nekupil plazmu Panasonic ... ten obraz je neporovnatelny, ale to nezistis ked neuvidis na vlastne oci
no treba to porovnat doma, pri tom istom pripojeni, nie v obchode kde je zly signal navyse vedeny po 30m dlhych kabloch
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ja mám plazmu Panasonic 127cm a tá ma obraz jak vínečko. Samsung je šmejd.
0 0
pavol36 pavol36

pavol36 je offline (nepripojený) pavol36

Player85,

čo keby si tak na začiatok napísal, akú veľkú uhlopriečku si predstavuješ a z čoho ti pôjde signál do toho televízora (anténa, kábel, satelit a pod.)? Potom by sa ti aj seriózne dalo poradiť niečo.
Ale - rovno ti poviem - za 450 éčiek v portfóliu lcd led tv nečakaj žiadne zázraky, jedine žeby tá uhlopriečka mala byť okolo 32 palcov (82 cm).
A ešte by bolo vhodné napísať, čo ty od toho tv očakávaš, čo má vedieť... Ak povieš, že chceš smart funkcie a net, tak to tu zabaľ, choď do obchodu a vyber si prvý, ktorý sa ti bude pozdávať, tu ti v takom prípade neporadí nik, maximálne si bude každý chváliť to svoje.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pivko Pozri príspevok
Ja mám plazmu Panasonic 127cm a tá ma obraz jak vínečko. Samsung je šmejd.
ostatní čo majú led tv majú burčiak?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pavol36 Pozri príspevok
Player85,

čo keby si tak na začiatok napísal, akú veľkú uhlopriečku si predstavuješ a z čoho ti pôjde signál do toho televízora (anténa, kábel, satelit a pod.)? Potom by sa ti aj seriózne dalo poradiť niečo.
Ale - rovno ti poviem - za 450 éčiek v portfóliu lcd led tv nečakaj žiadne zázraky, jedine žeby tá uhlopriečka mala byť okolo 32 palcov (82 cm).
A ešte by bolo vhodné napísať, čo ty od toho tv očakávaš, čo má vedieť... Ak povieš, že chceš smart funkcie a net, tak to tu zabaľ, choď do obchodu a vyber si prvý, ktorý sa ti bude pozdávať, tu ti v takom prípade neporadí nik, maximálne si bude každý chváliť to svoje.
za 600 sa dal v 11/2011 kúpiť lg 42ls570s smart tv - teraz stojí 500
0 0
Taserda Taserda

Taserda je offline (nepripojený) Taserda

Ja trošku zaoponujem proti plazme. Lesklá obrazovka, vykurovanie cez obrazovku, vypaľovanie obrázkov ako sú napríklad logo TV keď z najčastejšie sledovanej stanice bude logo aj na iných staniciach, väčšia spotreba, potreba sledovacej vzdialenosti. Plazma je vhodné pre sledovanie menej kvalitného signálu ako napr Digi tv. Ja mam tv s maximálnou spotrebou 70 W, vykurujem plynom a v lete nemusím chladiť. Je dobre ak si človek môže vybrať čo mu viac vyhovuje.

Na plazme zo všetkého by ma najviac hnevala ta lesklá obrazovka, hnevala ma už na akváriach.
https://www.google.sk/search?q=vypal...ient=firefox-a
0 0
pavol36 pavol36

pavol36 je offline (nepripojený) pavol36

Lesklé obrazovky sú na najnižších radách plazmy, vyššie modely už majú filtre, aj keď - naozaj sa plazma neodporúča sledovať pri tv umiestnenom oproti oknu. Ale tak by som si neumiestnil ani lcd tv. Vypaľovanie obrázkov na plazme je mýtus, v súčasnosti ide už len o dočasné vypálenie, ktoré do pár minút úplne zmizne. Trvalým vypaľovaním trpeli prvé modely plazmových TV.
V čom je u plazmy potreba inej sledovacej vzdialenosti ako u bežnej lcd led tv? To sa rád nechám poučiť. Sledovacia vzdialenosť podľa mňa závisí od toho, či sledujem SD alebo HD vysielanie. A samozrejme od veľkosti uhlopriečky... Plazma začína od 42 palcov.
Naposledy upravil pavol36 : 19.11.12 at 12:24
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

....inak ako vidím každý si tu budeme kvákať o tom svojom....u mňa sa rysuje "do tretice" samozrejme, že plazma a panasonic nám stačia 107cm
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

Plazma pomaly ale isto končí. Výrobcovia sa zhodli, že plazma zďaleka nedosahuje parametre aké od nej očakávali. Na svet sa tlačí nová LED-ka - OLED.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
srska Pozri príspevok
ostatní čo majú led tv majú burčiak?
Čučo
0 0
pavol36 pavol36

pavol36 je offline (nepripojený) pavol36

Samozrejme, že si tu bude každý kvákať o svojom )) Píše tu každý, ale najlepšie by bolo, keby ten, kto otázku položil a vlákno vytvoril, sám napísal niečo na doplnenie... A ak nie, nech ide so 450 éčkami do obchodu, nech vidí na vlastné oči pár tv a nech si podľa svojich očí vyberie - to aj tak musí sám a nikto iný toto za neho neurobí ) Koniec koncov, sú to jeho prašule...

)) Inak - nech dám niečo aj ja - ako kompromis plazma Panasonic TX-P42UT50E alebo ako konečné riešenie plazma Panasonic TX-P42ST50E ) a to všetko ešte lepšie v uhlopriečke 50 palcov...
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Tak ten je naozaj šupa
PANASONIC TX-P50ST50E
ale ja už rozmýšlam o PANASONIC TX-P65ST50E
to je iná káva
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pivko Pozri príspevok
Tak ten je naozaj šupa
PANASONIC TX-P50ST50E
ale ja už rozmýšlam o PANASONIC TX-P65ST50E
to je iná káva
nefunguje....ten link
http://3d-televizory.heureka.sk/panasonic-tx-p65st50e/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať