Zavrieť

Porady

Zahmlenie pred očami

Dobrý deň Vám prajem, ahojte všetci. Obraciam sa na Vás s jednou otázkou. V posledných dnoch sa mi stáva taká vec, že z ničoho nič sa mi zahmlí pred očami. Je to taký pocit, keď sa človek zrazu postaví a zahmlí sa mu pred očami, akurát sa mi nezahmlie celkom, ale len na bokoch a prakticky do boku nevidím potom dobre. Popritom žiadne bolesti nemám, ani točenie hlavy, len ten nepríjemný pocit, že nevidím dobre... Tento stav do pár minút zmizne. Zatial som sa k lekárovi nedostala, ale neponáhlala, lebo som bola v tom, že to prejde, ale neprechádza... takže návšetva bude určite, ale ešte predtým by som chcela vedieť, či stým niekto má skúsenosti a čím to môže byť. Za Vaše názory a príspveky Vám veľmi pekne ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    karolinka85 Pozri príspevok
    Dobrý deň Vám prajem, ahojte všetci. Obraciam sa na Vás s jednou otázkou. V posledných dnoch sa mi stáva taká vec, že z ničoho nič sa mi zahmlí pred očami. Je to taký pocit, keď sa človek zrazu postaví a zahmlí sa mu pred očami, akurát sa mi nezahmlie celkom, ale len na bokoch a prakticky do boku nevidím potom dobre. Popritom žiadne bolesti nemám, ani točenie hlavy, len ten nepríjemný pocit, že nevidím dobre... Tento stav do pár minút zmizne. Zatial som sa k lekárovi nedostala, ale neponáhlala, lebo som bola v tom, že to prejde, ale neprechádza... takže návšetva bude určite, ale ešte predtým by som chcela vedieť, či stým niekto má skúsenosti a čím to môže byť. Za Vaše názory a príspveky Vám veľmi pekne ďakujem.
    Možno zníženie tlaku, možno nedodržiavaný pitný režim, možno jedno aj druhé, anémia... Chce to odborné vyšetrenie.

    Estetic je offline (nepripojený) Estetic

    Estetic
    Rozhodne je potrebné navštíviť lekára.Môže to znamenať viac vecí,ale najčastejšie je to C chrbtica.

    Zahmlenie pred očami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.