Zavrieť

Porady

Neobmedzený internet v UK od mobilného operátora 3 za 15 libier

Dobrý deň, počula som, že mobilný operátor 3 v UK poskytuje neobmedzený internet v mobile za 15 libier. Chcela by som sa spýtať, či má niekto s tým skúsenosti a či neviete, kde by som ho našla. Najlepšie by bolo, keby mi niekto rovno poslal link na stránku three.co.uk, kde sa informácie o tomto internete nachádzajú, keďže ja som to tam bohužiaľ nenašla, pretože moja angličtina až taká dobrá nie je.
Vopred ďakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    A takisto by ma zaujímalo niečo o giffgaffe, či ste počuli ja som si totiž zadarmo objednala simku zo stránky giffgaff.com , kde písalo, že mi ju pošlú o 3 až 7 dní a ešte stále nedošla....objednávala som si ju minulý týždeň v utorok....taktiež som sa dozvedela, že giffgaff nepodporuje tethering, je to pravda?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nechce sa mi vyhladavat ti stranku,ak jej aj tak nebudes rozumiet...

    1, neviem, aky mas prehliadac,lae skoro vsetky maju v doplnkoch translator. Naistaluj si ho, bude ti prekladat aj cudzojazycne stranky.

    2, najdi si stranku www.londyn.sk - tam najdes urcite vela tem o angl.operatoroch,alebo sa spytaj v GB zijucich slovakov

    noel.g je offline (nepripojený) noel.g

    noel.g
    giffgaff je v pohode, mam sim od nich, v ramci UK za £10 mesacne mam neobmedzene volania do vsetkych sieti, neobmedzeny internet. problem je, ak chces poslat sms/mms do zahranicia, tam uz treba dobit extra kredit. inac je to super vec. myslim, ze by nieco podobne mohlo byt aj na Slovensku:-)

    Neobmedzený internet v UK od mobilného operátora 3 za 15 libier

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.