Zavrieť

Porady

Nehraju mi basy vo windowse...

Čauko

Chcem sa opýtať ako mám riešiť to, že vo windowse mi nehraju basy cez sluchadlá... na mobile aj iPode mi sluchadla hrajuv pohode... no keĎ ich pripojim k pc hraju ale bez basov... :-) a vôbec mi neukáže že sú pripojené stále mi piše že repráky ... :-)ako to vyriešim ? Diki
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

    stormcatcher
    RobertBelej Pozri príspevok
    Čauko

    Chcem sa opýtať ako mám riešiť to, že vo windowse mi nehraju basy cez sluchadlá... na mobile aj iPode mi sluchadla hrajuv pohode... no keĎ ich pripojim k pc hraju ale bez basov... :-) a vôbec mi neukáže že sú pripojené stále mi piše že repráky ... :-)ako to vyriešim ? Diki

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Len tak bokom: a čo takto sa "pozrieť" do rozšírených nastavení zvukovej karty?
    Napr. Správca zvuku s vysokým rozlíšením Realtec (prepokladám, že má Realtec zvukovku):
    spravca zvuku.jpg  

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    V prvom rade Ti musí zvukovka signalizovať pripojenie slúchadiel. Ak to tak nie je, môže byť na chybe aj jack. Môj na NB je citlivý a musím si dať pozor aby som mal správny kontakt.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    RobertBelej Pozri príspevok
    Hahahah zasmiali sme sa :-)
    ...a vieš ,že aj hej ???

    Vo Windovse nenastavíš nič ...

    Stiahni nejaký prehrávač a nainštaluj , budeš mať pokoj .
    Ja mám roky tento , jeden z najlepších ...
    Nastavíš všetko možné ...

    The KMPlayer 3.4


    The KMPlayer je kvalitní a všestranný přehrávač multimediálních audio a video souborů. KMPlayer si poradí s multimediálními formáty VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, QuickTime a dalšími. Přehrávat lze dokonce i poškozené nebo nekompletně stažené soubory. Součástí programu jsou i všechny základní a nejpoužívanější audio a video kodeky.
    http://www.slunecnice.cz/sw/the-kmplayer/

    Nehraju mi basy vo windowse...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.