Zavrieť

Porady

Programovanie webstranok

Zdravim Vas, som student VS a specializujem sa na programovanie webstranok. Kedze v tejto dobe sa hodi kazdy cent, chcel by som si tymto sem-tam nejako privyrobit. Ma niekto napad alebo skusenosti s tym, ako tuto zrucnost zpenazit popri skole? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    skus sa mrknut na http://www.freelancer.com. Vyber si kategoriu, (napr http://www.freelancer.com/jobs/PHP/, alebo http://www.freelancer.com/jobs/Codeigniter/), uvidis tam joby ktore su akurat v ponuke, vyber si projekt, povedz si cenu a ides. Ked sa zapacis, zadavatel si ta vyberie a mas job v kapse. Ked sa job bude pacit, dostavas referencie. (samozrejme aj ak job odflaknes). Na zaciatku to bude so ziskavanim jobov tazke, lebo Ta nik nepozna ale treba vydrzat.

    Inak ked sa chces zivit programovanim webov mal by si vo vlastnom zaujme vediet o webe co najviac, o trendoch, moznostiach, business leaderoch, takze tu stranku uz si mal mat davno v bookmarkoch.

    A pozor, nepodcenuj sa a nebud zbytocne skromny (ako to my slovaci vieme), ak si naozaj dobry a uchytis sa, tak sa mozes bavit o x1000 Eurach mesacne.
    Diky moc freelancers.com poznam, ale velmi som ju neriesil, kedze ide o dost cudzi web a nevedel som si predtavit riesenie platby.

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    hroznybojovnik Pozri príspevok
    Diky moc freelancers.com poznam, ale velmi som ju neriesil, kedze ide o dost cudzi web a nevedel som si predtavit riesenie platby.
    aky mas problem s platbou? Co mas na mysli pod "cudzim webom"?
    ze neviem ako by mi nejaky brit albo american poslal peniaze. Nevies podla coho si ti ludia vyberaju komu daju svoju "zakazku" ?

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    hroznybojovnik Pozri príspevok
    ze neviem ako by mi nejaky brit albo american poslal peniaze. Nevies podla coho si ti ludia vyberaju komu daju svoju "zakazku" ?
    Kamarat zlaty, nastuduj si ako to funguje, predtym nez to zavrhnes. . Ked ten web budes poznat, ako hovoris, tak zistis, ze ked urobis job a zadavatel vyhlasi ze job je OK, tak Ti $$$ budu pripisane na Tvoj account na freelancer.com, z ktoreho si ich vyberies jednou z metod na prilozenom obrazku.

    Zadavatelia si vyberaju podla ceny a referencii. Ale co to riesis teraz, ked si sa este na nic neprihlasil? Ci hladas moznost preco sa to neda? Neboj skus to, mozes na tom len ziskat.
    freelancer.PNG  
    Urcite nehladam moznost preco sa to neda a rozhodne to skusim a budem skusat pokial sa mi tam nieco nepodari. Tebe dakujem za radu, inspiraciu, motivaciu...nech sa Ti dari

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    hroznybojovnik Pozri príspevok
    Urcite nehladam moznost preco sa to neda a rozhodne to skusim a budem skusat pokial sa mi tam nieco nepodari. Tebe dakujem za radu, inspiraciu, motivaciu...nech sa Ti dari
    Mne sa uz dari, teraz si na rade Ty. Skusim sa jedneho svojho kamarata (Slovak a tiez velky zadavatelna freelancer.com) opytat, ci nepotrebuje nieco urobit. ;-). Ked hej tak Ti dam vediet, nech si Ta preskusa :-)

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    hroznybojovnik Pozri príspevok
    Budem Ti velmi vdacny
    Bude to OK aj bez vdacnosti :-). Dnes ja Tebe, zajtra Ty mne..... . Posli mi do SS tvoj email
    Ked tak, mi mozes napisat priamo na mail nosteam(zavinac)centrum.sk
    Este raz dakujem

    SS mi este nejdu posielat
    SS mi posielat nejdu a vidim, ze aj tu spravu z mojim mailom to vymazalo, tak ju skusim napisat este viac neidentifikovatelnejsie takze: nosteam ZAVINACOS centrum BODECKA sk

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    hroznybojovnik Pozri príspevok
    Ked tak, mi mozes napisat priamo na mail nosteam(zavinac)centrum.sk
    Este raz dakujem

    SS mi este nejdu posielat
    Uz som mu poslal message, ale Ty na nho necakaj, peniaze lezia na freelancer.com :-)

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    inac na freelancer su aj testy, ktore ked urobis, tak sa Ti zvysuje reputacia. Potom aj ked nebudes mat referencie, zadavatelia budu vidiet, ze nieco vies. Ak si porobis testy, tak potom budes mat vo svojom profile take nieco ako vidis na obrazku 1 a pri bidovani na job bude potom pri tvojom bide vidiet ake mas skills obrazok 2
    Naposledy upravil taiko : 22.11.12 at 22:26
    freelancer2.jpg  
    freelancer3.PNG  
    1/1

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.