Zavrieť

Porady

Kto hradí poplatok u lekara

Dobrý deň,kto hradí poplatok u lekára za vystavenie potvrdenia že som schopný viesť služobné vozidlá? Toto potvrdenie potrebujem pred skúškami každými.
Zamestnanec,alebo zamestnávateľ? Som Hasič.Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ide mi o to,že minulý rok začal vyberať lekár ktorého mi určil služobný úrad,poplatok za potvrdenie na nastup na rekondičnýpobyt.Požiadal som osobný úrad nech mi to preplatí-nakoľko náklady s RK hradí služobný úrad.
    Teraz som bol na školení a testoch kôli vedeniu služobných vozidiel.Potvrdenie ktoré musí potvrdiť lekár,ako aj žiadosť ktorú musí podpísať nadriadený som napriek upozorňovaniu dostal až na skúškach.Po tomto dni som už v službe nebol,mám dovolenku a údajne mi hrozí disciplinárka,nakoľko bez tohoto potvrdenia nemôžem jazdiť.
    Necítim sa však vinný nakoľko som vopred upozorňoval nadriadených že nemám potrebné dokumenty,keď som ich dostal,po službe som išiel domov a trvá mi dovolenka,bývam 100KM od miesta pracoviska.
    Chcem byť pripravený keď prídem do služby.
    Ešte ak sa nájde niekto čo by poradil-musím ísť cez voľno potvrdiť tlačivo lekárovi,alebo mi to musí umožniť zamestnávateľ počas služby?
    Ďakujem za už poslané príspevky aj za Ďaľšie

    Kto hradí poplatok u lekara

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.