Zavrieť

Porady

Flexi účet VUB - učet v mínuse - čo mi hrozí?

Vybral som z učtu celú sumu a na poplatok za vedenie učtu tam zostalo menej ako je vyška tohoto poplatku (problémom je nemožnost vybrat sumu 5€,zaujímavé v Irsku kde tuto možnost skutočne nepotrebujú to možné je,na chudobnom SK už nie).
A otázka,mám sa obávat nejakej pokuty?V cenníku som sa dočítal že trestná by mala byt 25%(z 1.56€,by som to prežil) ale je tam aj ,, Poplatok za upomienku pri nepovolenom prečerpaní ,, ktorý je 13,30€ a to by ma trochu rozhodilo.
Vie niekto ako to je?THX
Naposledy upravil Richard : 07.12.12 at 09:58
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Vylúčený člen Indeed
Treba požiadať o aktivovanie prečerpania,

ja idem do minusu každý mesiac cca 200 eur , a v pohode...

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som taiko
Indeed Pozri príspevok
Treba požiadať o aktivovanie prečerpania,

ja idem do minusu každý mesiac cca 200 eur , a v pohode...
V ziadnom pripade neposluchni tuto radu. 200 EUR v minuse kazdy mesiac je v pohode tak akurat pre banku. Vyrovnaj rozdiel a dolad planovanie .
ohladne Tvojej odpovede, podmienky precerpania by mali byt v zmluve
Indeed prečo nie ? Ja mam na flexi učte povolené prečerpanie 1000 eur, pri prichode fin.prostriedkov na učet si banka tych 200 eur automaticky stiahne
taiko No lebo nevidim dovod ist do minusu kazdy mesiac a paltit za to uroky

Jimmyx je offline (nepripojený) Jimmyx

Jimmyx
Učet nie je moj(matka) takže nemám žiadne info o podmienkach zmluvy,ja som v SLSP.Ale každopádne to radšej vyrovnám.Dík
Indeed tym uzatvorenim temy si to ale dodrbal....tuna taikonaut chcel ešte nas poučiť aky velky ma byť vankúš,do ktorého máme strkať ušetrené bankovky

Flexi účet VUB - učet v mínuse - čo mi hrozí?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.