Zavrieť

Porady

Dobrý deň, potrebujem poradiť ohľadom gitary :)

Dobrý deň. Som začiatočníčka a už som skúšala hrať na gitaru mojej kamarátky. U nej sa mi darilo. Lenže objednala som si gitaru http://muziker.sk/akusticke-gitary/a...150-k-rds.html a nejde mi to. Dostala som ku nej aj fúkaciu ladičku, lenže neviem ako sa ladí. Viem že sa mám najprv naučiť hrať, aj to chcem, ale najprv si gitaru musím naladiť a sama to neviem.. Nevedeli by ste mi poradiť ako sa ladí s fúkacou ladičkou?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Nahlasil som ti tento prispevok, dufam, ze bude coskoro odstraneny. Nejako si sa zle vyspal...
    Naposledy upravil Chobot : 11.12.12 at 15:17

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    prečo, aj toto môže byť pre niekoho zaujímavé - ladenie podľa rozdielu strún. nie je to ťažké a hodí sa keď niekam ideš a zabudneš si so sebou vziať ladičku

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    bettylou Pozri príspevok
    prečo, aj toto môže byť pre niekoho zaujímavé - ladenie podľa rozdielu strún. nie je to ťažké a hodí sa keď niekam ideš a zabudneš si so sebou vziať ladičku
    Ten odkaz je v poriadku. Text prispevku nebol v poriadku, preto ho moderator musel vymazat.

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    misomiso Pozri príspevok
    Ten odkaz je v poriadku. Text prispevku nebol v poriadku, preto ho moderator musel vymazat.
    mi to došlo potom

    Dobrý deň, potrebujem poradiť ohľadom gitary :)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.