Zavrieť

Porady

POD VIANOČNÝ STROMČEK by ma na PORADE potešilo - každý pridajte svoje návrhy :))

Môj návrh:

Keďže sme všetci celý rok poslúchali a nejaký ten darček by sme si zaslúžili, ja osobne by som neprotestovala a veľmi by ma potešilo, keby som na porade našla nejaké super aktuálne videoškolenie FREE (zdarma) k nahliadnutiu na tému napr. dohodári, zamestnanci od 1.1.2013 alebo obdobné video s novinkami od roku 2013.

Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ty si ale "papulista".
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

požiadaj imelom Richarda
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Mňa by potešilo keby navrhované zmeny od 01.01. "Ježiško" zrušil
3 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

keby ma konečne prestalo odhlasovať
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Potešilo by ma, a to nie len na Vianoce, aby niektorí poraďáci boli menej arogantní, neštekali po sebe a chovali sa ako slušne vychovaný homo sapiens. Veď život máme len jeden, tak prečo sa chovať ako zvieratko.
8 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Tweety Pozri príspevok
Potešilo by ma, a to nie len na Vianoce, aby niektorí poraďáci boli menej arogantní, neštekali po sebe a chovali sa ako slušne vychovaný homo sapiens. Veď život máme len jeden, tak prečo sa chovať ako zvieratko.
Tweety, neurazaj zvieratka
Zvieratka si nedokazu navzajom tak ublizovat ako to dokazu ludia ...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

arizona Pozri príspevok
Tweety, neurazaj zvieratka
Zvieratka si nedokazu navzajom tak ublizovat ako to dokazu ludia ...
No veď viem, ale nechcela som to napísať škaredšie. ALe možno dotyční pochopia čo som tým chcela. A možno aj nie, viem ja? Možno by som chcela nemožné, ale čo už, keď ma tak vychovali, že neznášam neslušnosť, urážky a aroganciu, už s tým musím dajako dožiť.
0 0
uplnynovacik uplnynovacik

uplnynovacik je offline (nepripojený) uplnynovacik

Jara Pozri príspevok
Mňa by potešilo keby navrhované zmeny od 01.01. "Ježiško" zrušil
To by napr. takí aktívni používatelia E-dane museli opäť migrovať do EZU
Joj, ale keby to tak bolo. Ten systém EZU mi úplne vyhovoval. V tomto čase som mala už dávno poslané prehľady (30 firiem) na portali, teraz? ani jednu. A najlepšie na tom, že starý systém EZU mal ešte fungovať do 31.12.2012 a ono ma to presúva na stránku oracle.
0 0
uplnynovacik uplnynovacik

uplnynovacik je offline (nepripojený) uplnynovacik

Melnick Pozri príspevok
Ty si ale "papulista".
žeby? :P
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Príjemným vianočným darčekom by bolo, keby ma niektoré osôbky ignorovali – na veky vekov v odborných témach, ktorým sa nerozumejú, a v ostatných aspoň do konca vianočných sviatkov Na Ježíška neverím, tak sa mi to asi nesplní (čo mi je aj tak jedno, svet sa kvôli zopár indivíduám točiť neprestane ).
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
arizona Pozri príspevok
Tweety, neurazaj zvieratka
Zvieratka si nedokazu navzajom tak ublizovat ako to dokazu ludia ...
Človek je najkrutejšie zviera. / Nitche/
2 0
uplnynovacik uplnynovacik

uplnynovacik je offline (nepripojený) uplnynovacik

Moje 2. želanie: aby táto Porada mala vždy dostatok múdrych hlavičiek, ktoré poskytnú užitočné informácie pre tých, ktorí sa na niečo pýtajú.
0 0
uplnynovacik uplnynovacik

uplnynovacik je offline (nepripojený) uplnynovacik

Melnick Pozri príspevok
Človek je najkrutejšie zviera. / Nitche/
Ja ako človek-zviera som taká jedine, keď som moc hladná vtedy som krutá a nepríčetná (a ešte keď sa mi chce spať) Inak si pradiem ako mačička
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

Melnick Pozri príspevok
Ty si ale "papulista".
a ja ziadam pre kazdeho registrovaneho poradaka odmenu od vlady 100.....nie....200€
kto je tu najvacsi populista??? he?
0 0
uplnynovacik uplnynovacik

uplnynovacik je offline (nepripojený) uplnynovacik

vulxy Pozri príspevok
a ja ziadam pre kazdeho registrovaneho poradaka odmenu od vlady 100.....nie....200€
kto je tu najvacsi populista??? he?
Možnosť aktuálneho uskutočnenia tvojho plánu:

1. ak sa s tebou rozdelia učitelia (ale tí bojujú o každé percento)
2. príp. sa kvôli tvojmu návrhu navýši schodok štátnej pokladnice
3. keď naprší a uschne
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Melnick Pozri príspevok
Ty si ale "papulista".
vulxy Pozri príspevok
a ja ziadam pre kazdeho registrovaneho poradaka odmenu od vlady 100.....nie....200€
kto je tu najvacsi populista??? he?
vulxy ja som sa nepomýlila, to schválne som tak napísala.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

mňa by na porade potešilo, ak by mala takú moc a poslala do čertov diablov túto amatérsku vládu, ktorej sa darí viac a viac vydávať také zákony a novely zákonov, že sa v tom ani divá sviňa nevyzná, nieto ešte oni samotní
3 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Keďže máme byť všetci odvádzajúci dane solidárni a skromní, chápať že je kríza, pochopiť ťažkú situáciu tejto vlády, mňa by potešilo, keby sa všetci dôchodcovia, čo volili týchto "červených kmérov", solidárne vzdali vianočného príspevku v prospech budúcoročného štátneho rozpočtu.
1 0
marleau marleau

marleau je teraz online marleau

Llívia Pozri príspevok
Príjemným vianočným darčekom by bolo, keby ma niektoré osôbky ignorovali – na veky vekov v odborných témach, ktorým sa nerozumejú, a v ostatných aspoň do konca vianočných sviatkov Na Ježíška neverím, tak sa mi to asi nesplní (čo mi je aj tak jedno, svet sa kvôli zopár indivíduám točiť neprestane ).
Kiež by som mal tiež taký darček.
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Tak ja som z tých, ktorým už Porada dala vianočný darček.
Uverejnila som tu zopár opustených zvieratiek a dobrá vec sa podarila (jedného psíka si naša poraďáčka adoptovala) a viacerí do útulkov niečím prispeli.
Ale ak by bol Ježiško štedrý, tak by nám mohol všetkých po troške (keď už nie vo všetkom) vyhovieť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať