Zavrieť

Porady

Nutenie do projektu

Prosim Vas, mam problem a neviem na koho sa mam obratit. Nas RS nas nuti, aby sme sa zapajali do projektov - tvorba ucebnic. V pripade, ze nechceme ist do projektu dobrovolne na silu, tak nam to vraj da prikazom. Ak teda nesplnime prikaz, moze nas prepustit.....tvrdi on. Je to vobec v sulade so zakonom?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Skusme to obrátiť,

    ak je niekto skutočný profesional, má "v malíčku" všetky vedomosti,lebo sa niečím celý život zaoberal
    a nebol by pre neho žiadný problém napísať aj 10 učebníc ,nie jednu...

    Ak niekto vidí problém v tom,že ho niekto "núti" aby zosumarizoval nejaké výsledky svojej doterajšej činnosti,
    svojich vedomosti,svojej práce, tak potom nie je tým správnym človekom na správnom mieste,
    a naozaj by mal byť taký človek nahradený iným človekom z lepším pristupom k svojej odbornosti a svojej práci.

    Tak to vidím ja, ktorý sa niečím zaoberám 25 rokov a tiež by som z tejto odbornosti mohol napísať nejakú učebnicu
    a vyhĺad do buducnosti mam taký,že v tejto mojej profesii,ktorú na 100% ovládam, budem vyučovať tých,
    ktorí budú mať o tieto kurzy záujem.

    kajuska882 je offline (nepripojený) kajuska882

    kajuska882
    No je všetko pekné, ale ja neučím 25 rokov, dokonca je to nie je ani 5 rokov. A ešte som nikde nevidela aby jediný človek písal učebnicu, vždy ide o kolektív autorov...ak to má byť teda dobrá učebnica. Okrem toho sú okolo toho ešte iné okolnosti....Ja som len chcela vedieť, či je to OK zo strany riediteľa, tu nejde o neochotu niečo napísať, ale tento rok mám záverečnú prácu a štátnu skúšku...takže nemám čas sa venovať knihe. Ale vďaka za názor.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.