Zavrieť

Porady

excell 2010 64bit

mam taky problem ze mi stale pada...otvorim..kliknem nabunku a prestane pracovat...a ked sa nestane toto tak ked urobim nejake upravy..bud mi napise ze schranku sa nedalo otvorit....ked dam ulozit tak mi vyhodi okno:
pri ukladani C:..... sa vyskytli chyby. program microsoft excel moze tento subor ulozit az po odstraneni niektorych funkcii.ak chcete opravy vykonat v novom subore, kliknite natlacidlo Pokracovat. ak chcete zrusit ukladanie suboru, kliknite na tlacitlo Zrusit.

neviem co stym mam robit..ked sa mi to prvy krat stalo som preinstaloval office a islo to..a teraz som aj preinstaloval a stale to robi...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Skus nejaky program no opravu registrov. Neviem či CCleaner bude postačovať. Odporúčam - stiahni si nejakú trial verziu - a s ním si daj registre do poriadku. Ja používam roky system mechanic, ale je ich oveľa, ovaľa viac.

    88_hony je offline (nepripojený) 88_hony

    88_hony
    na novo som preinstaloval...sitahol som si ten mechanic..mal som aj ccleaner cez oba som opravil registre a vyzera ze zatial to funguje...uvidim do kedy...ale vdaka za razu
    Charon Niekedy sa neda bez opravy registrov. Držím si svoj comp v poriadku, nič naviac neinštaľujem, experomenty robím v sandboxe a napriek tomu dôjde k chybnému zápisu, resp. zlému reťazcu na nesprávnom mieste.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.